Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Джерела безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У сучасному світі комфортне життя зав’язане на використанні електроенергії: опалення, підзарядка гаджетів, інтернет, побут, виробництво та багато іншого, а її відключення може призвести до негативних наслідків, яких люди намагаються уникати.

У випадку аварії в енергосистемі відбуваються стрибки напруги, вкрай негативні для техніки. За статистикою 45% випадків псування електроніки спричинене неякісним електроживленням. Магазин EnergyUA готовий допомогти у цій проблемі та пропонує купити кращі джерела безперебійного живлення в Україні!

Що таке ДБЖ

Джерело для безперебійного живлення, або ДБЖ – це автономний пристрій, який дозволяє електрообладнанню тривалий час живитися від батарей при зникненні електроструму або при стрибках напруги. Також такий безперебійник коригує параметри електроживлення, захищаючи обладнання, та може працювати разом з генераторами.

Принцип дії ДБЖ та сфери застосування

Безперебійник – це система, оснащена вбудованим акумулятором, який забезпечує автономну роботу всіх необхідних електроприладів. Принцип його роботи полягає в перетворенні струму. За рахунок інвертора змінна вхідна напруга спершу перетворюється на постійну, а потім знову на змінну непомітно та без шкоди для пристроїв.

БДЖ незамінне у побуті: для котла, для ПК та інших девайсів. У промислових масштабах відсутність електрики навіть на кілька хвилин приносить величезні збитки, і щоб виробництво не зупинялося, застосовують безперебійник для холодильника, автоматичних ліній та ін. професійної техніки. В офісах ДБЖ незамінний для комп’ютера, факсу, принтерів та іншої техніки. Лікарні не обійдуться без живлення медичного обладнання в лабораторіях, діагностичних та хірургічних кабінетах, а також в реанімації.

Найпопулярніші види ДБЖ в Україні

За принципом роботи існують ДБЖ трьох типів:

 

  • Резервні джерела безперебійного живлення (220–2000 ВА).
  • Лінійно-інтерактивна система резервного живлення.
  • Джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням.

Резервні джерела безперебійного живлення (220–2000 ВА)

Живляться від основної електромережі та резервують накопичену енергію на випадок вимкнення, стрибків напруги або аварії. При будь-якій з цих проблем перемикач спрацьовує, і пристрій переходить на запасне живлення від батарей та інвертора.

Переваги таких ДБЖ: простота, низька ціна, гарна енергоефективність завдяки високому ККД. Недоліки: у відсутності стабілізації параметрів напруги в звичайному режимі та повільне перемикання на акумуляторне живлення. Цей тип – компроміс між вартістю та рівнем захисту приладів.

Лінійно-інтерактивна система резервного живлення

В штатному режимі працює від основної мережі, регулюючи напругу, а у випадку аварії навантаження перемикається на інвертор. Інвертор ДБЖ вмикається паралельно з основною мережею й працює в двох режимах: стабілізує вихідну напругу ДБЖ та заряджає батареї. У багатьох ДБЖ цього типу є автотрансформатори, які розширюють діапазон напруги, підтримуючи її на безпечному рівні. Коштує недорого і може бути оптимальним дбж для котла.

Переваги лінійно-інтерактивних систем – у високому ККД і більшій надійності у порівнянні з резервними, а також можливість захисту електроживлення підключеного навантаження. Недоліки: нестабільність напруги в основному режимі, залежність від діапазонів напруги, проникнення шумів та імпульсів основної енергомережі.

Джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням

Купити ДБЖ такого типу варто для навантаження живленням без втрати фази. Принцип дії в перетворенні вхідної змінної напруги у постійну і назад, в змінну. При великих відхиленнях напруги ДБЖ стабілізує її. Основна відмінність ДБЖ цього виду – у постійному ввімкненні інвертора. При зникненні напруги він миттєво переходить на живлення акумулятора.

Переваги: безперервна стабілізація частоти й напруги, в усіх режимах, фільтрація шумів та імпульсів, висока безпека. Недоліки: складна конструкція, високі витрати та ціна, але безперебійник цього виду найбільш надійно захищає підключене устаткування від неполадок.

Як правильно підібрати систему резервного живлення

Вирішили купити безперебійник? Гарне рішення, проте тут слід звернути увагу на декілька важливих параметрів.

Потужність. Спершу варто визначитися з індивідуальними потребами в електриці та відмітити наступні характеристики: потужність у вольт-амперах (ВА) або ватах (Вт). Серед найпопулярніших варіантів існує обладнання від 350 до 5000 Вт. Обирайте ДБЖ, яке на 20-30% потужніше за під’єднувальне устаткування. Якщо система резервного живлення буде слабшою за прилади, які необхідно живити, відбудеться перевантаження, і система перестане працювати.

Термін автономної роботи. Якщо потрібне тривале живлення опалювальної системи, котла, холодильних камер на виробництві чи інших приладів, то варто купити джерела безперебійного живлення з акумулятором з великої ємності. Точні цифри залежать від потужності приладів, які необхідно підтримувати, та потужності самої ДБЖ.

Вихідна напруга. Чутлива електроніка (контрольно-вимірювальне устаткування, двигуни) потребують правильної синусоїди напруги, а для ПК цей показник майже не важливий, тому визначтесь, яка саме техніка буде працювати за допомогою ДБЖ.

Є й інші параметри:

 

  • час переходу на живлення від батарей у мілісекундах – чим менше цей показник, тим краще;
  • час автономної праці – залежить від ємності батарей (у Вт) і потужності обладнання, яке живить ДБЖ;
  • діапазон вхідної напруги, за якого можлива стабілізація в основній мережі (вимірюється у вольтах, V);
  • довговічність батарей – як правило сягає 5–10 років.

 

Також, якщо ви вирішили купити ДБЖ у квартиру, треба знати, які проблеми в постачанні енергії часто виникають у будинку: які збої відбуваються та у зв’язку з чим. Так можна обрати потрібний вид ДБЖ з оптимальним рівнем захисту пристроїв без зайвих переплат.

Обираючи ДБЖ, звертайте увагу на гарантію і наявність сервісної підтримки. Найкращим рішенням тут може стати обладнання від компанії LogicPower, Україна.

Чому варто купити джерела безперебійного живлення

Головні переваги цих пристроїв – у їх оснащеності надійною стабілізацією вихідної напруги та швидкості перемикання менше 4 мс. Максимальна потужність становить 7000 ВА/5000 Вт. Сучасні ДБЖ також володіють захисним функціоналом від коротких замикань, позаштатного перевантаження, виникнення в мережі надто високої напруги, критичного розряду та перезарядки акумуляторів.

Вигідніше за все купити джерела безперебійного живлення з доставкою можна в магазині компанії Energy Ua, Україна. Варто один раз придбати таке обладнання і надовго забути про відсутність електрики в своїй оселі!

 

 

 

FAQ

1. Яка ціна на джерела безперебійного живлення (ДБЖ)?

Вартість ДЖБ залежить від індивідуальних потреб енергоспоживання та сумарної потужності приладів, які потрібно підключати. Наприклад, ДБЖ з потужністю 500 ВА та 350 Вт підійде для квартири та користування освітленням ПК, котлом та живлення побутової техніки. Такий прилад коштує від 5350 грн. Якщо є потреба у тривалому живленні професійної техніки або великого будинку, підійде пристрій більшої потужності вартістю до 35000 грн, який впорається з резервним живленням котлів, аварійним освітленням та підтримкою електроніки з максимальною потужністю 7000 ВА та 5000 Вт.

2. Які безперебійники найпопулярніші?

Найбільш популярні безперебійники – від LogicPower. Це лінійно-інтерактивне джерело живлення з правильною синусоїдою вихідної напруги, що убезпечить вашу техніку від стрибків напруги в мережі. Завдяки широкому вибору потужності (від 350 до 5000 Вт) такі ДБЖ чудово підходять як для освітлення квартири і підтримки побутової техніки (холодильник, котел, ПК тощо), так і для офісу з професійним обладнанням. Коштують вони порівняно недорого та зручні у користуванні.

3. Які ДБЖ найкращі для котла і комп’ютера?

Для живлення ПК та котла опалення у будинку підійде лінійно-інтерактивне ДБЖ від LogicPower потужністю 2500 ВА 1800 Вт. Обладнання подає якісний струм та напругу правильної синусоїди. Це захистить обладнання від збоїв та безперервно підтримуватиме роботу необхідних пристроїв. Таким чином ви зможете комфортно користуватися комп’ютером, гарячою водою та опаленням при відключеннях електрики.

4. Де найвигідніше купити джерела безперебійного живлення?

Найбільш вигідно придбати джерела безперебійного живлення можна в магазині Energy Ua. На сайті представлені кращі моделі ДБЖ від провідного українського виробника LogicPower. Це лінійно-інтерактивне обладнання з високим ККД, безперервним відстеженням якості струму та стабілізацією напруги в мережі. Воно заощаджує електроенергію, оскільки має посилений захист від надлишкового заряджання акумуляторів, тож купити джерела безперебійного живлення буде правильним рішенням.

Вгору