Український ринок енергонезалежних рішень динамічно розвивається, і одним з важливих інноваційних гравців цього ринку є бренд EcoFlow. Вже з кінця 2021 року EcoFlow охопив практично 70% ринку портативних енергетичних рішень. З плином часу українці виявляють все більше зацікавленості саме в стаціонарних рішеннях для енергонезалежності, а бренд EcoFlow має відповідь на цей запит. Восени цього року, компанія представила новинку — стаціонарну автономну систему живлення EcoFlow PowerOcean.

Інноваційна трифазна система енергозабезпечення ємністю від 5 до 45 кВт⋅год

головна — велике.jpeg

EcoFlow PowerOcean - це інноваційна трифазна система енергозабезпечення, яка здатна задовольнити потреби користувачів різних масштабів. Ця система складається із гібридного 3-фазного інвертора, який має максимальну потужність 10 кВт, та високовольтних акумуляторів. Перевагою PowerOcean є можливість вибору ємності від 5 до 45 кВт⋅год з перспективою поступового збільшення. Крім того, система може бути легко підключена до сонячних панелей з потужністю до 12 кВт, що дозволяє використовувати сонячну енергію для зарядки акумуляторів.

Завдяки 15-річній гарантії та простоті монтажу та експлуатації, EcoFlow PowerOcean стає ідеальним рішенням як для домогосподарств, так і для бізнесу.

img_4237-cr2_dxo_deepprime-1.jpg

PowerOcean встановлюється швидко і просто. На виставочному стенді до презентації системи, ми змогли змонтувати її всього за 10 хв. Її особливість - 800В високовольтна батарея з можливістю швидкого перетворення енергії і відповідно вищим ККД. При повному заряді батареї, система може працювати три дні при сталому використанні у будинку чи квартирі, а із сонячними панелями вона стає максимально автономною. До того надлишки енергії ця система може віддавати в мережу. Обладнання має 15-річну гарантію та захист від впливу погодних умов. Коли зникає електроенергія, перемикання на систему відбувається протягом 20 секунд. Зв'язок із системою можливий через смартфон з будь-якої точки світу”, - Сергій Сілін, бренд-менеджер EcoFlow в Україні.

Підвищена безпека та надійність EcoFlow PowerOcean

PowerOcean не тільки потужна, але й надзвичайно безпечна система. Її безпеку забезпечують паралельно з'єднані акумулятори з інтегрованою BMS та перетворювачем електроенергії. В кожній батареї також встановлено TI Мікросхему BMS автомобільного класу для додаткової надійності.

foto5..png

Окрім цього, система включає активний аерозольний модуль протипожежного захисту в кожному блоці. Цей модуль має вбудований датчик температури акумулятора, який автоматично спрацьовує, якщо температура перевищує 270°C, запобігаючи небажаним інцидентам, пов'язаним із перегрівом. Всі ці заходи забезпечення безпеки роблять PowerOcean надійним та безпечним рішенням для енергозабезпечення в будь-яких умовах.

Розумна система енергоменеджменту в додатку та на вебпорталі

Додаток EcoFlow дозволяє користувачам моніторити та керувати системою PowerOcean в режимі реального часу, що допомагає оптимізувати генерацію, споживання та зберігання сонячної та мережевої енергії. Користувачі можуть переглядати важливі енергетичні дані, включаючи вхідну сонячну енергію, потужність зарядки акумулятора, споживання енергії домом, економію енергії тощо. Додаток EcoFlow може також підключатися до всіх інших продуктів EcoFlow, що дозволяє створити інтегровану систему управління енергією.

Перспективи енергонезалежних рішень на ринку України

Український енергетичний ринок зазнає суттєвих змін, спрямованих на створення нової бізнес-моделі. Ці зміни відкривають нові можливості для споживачів, які бажають стати більш активними у генерації, споживанні та навіть продажу електроенергії. Очікується, що за декілька місяців в Україні стартує механізм Net billing. Це дозволить споживачам генерувати, споживати та продавати надлишки електроенергії.

Рішення EcoFlow дозволяють бути не лише активним користувачем, а й стати виробником енергії, мати накопичення й віддавати їх в мережу. На моє переконання, EcoFlow рухається швидше, ніж ринок і пропонує рішення майбутнього”, - Станіслав Ігнатьєв, радник офісу Президента з питань енергоефективності.

EcoFlow PowerOcean - рішення для дому та бізнесу

Розширення ринку стаціонарних систем енергетичної незалежності в Україні надає можливість задовольнити потреби різних категорій споживачів. Від бізнесу до приватних домогосподарств, а також багатоквартирних будинків — всі можуть скористатися перевагами рішень EcoFlow.

photo_2023-06-20_11-10-31.jpg

Унікальність PowerOcean полягає в тому, що навіть в стандартній квартирі можна інсталювати енергонезалежну систему, оснащену сонячними панелями на балконі.

І звісно, трифазна система енергозабезпечення ємністю до 45 кВт⋅год дозволяє задовольнити потреби не лише приватних клієнтів, а й підприємств.

PowerOcean можна замовити в Авторизованого дистриб'ютора EcoFlow в Україні та їх офіційних дилерів. Рекомендуємо звернутися до Авторизованого Сервісного Центру EcoFlow для безпечного та якісного монтажу системи, де професійні інженери-електрики нададуть належну підтримку.

EcoFlow PowerOcean - це шлях до енергетичної безпеки та свободи в споживанні та управлінні енергією, що відкриває нові горизонти для користувачів в Україні.