Інноваційна сонячна панель EcoFlow 220 Вт має дві сторони, які чудово доповнюють одне одного. Один бік на 220 Вт і другий — на 155 Вт. Дане рішення дає змогу на 25% більше залучити сонячної енергії.

Сонячна панель обладнана загартованим склом. Це робить її в п’ять разів міцнішою за аналоги. Крім того, дана модель захищена від пилу та води завдяки рівню захисту IP 68.

До комплекту Solar Panel EcoFlow 220 Вт входять карабіни та чохол, отже, можна легко прикріпити панель та облаштувати її під необхідним кутом там, де забажаєте.

Додамо: нова технологія роз’єднання MC4 дає змогу доєднати та роз'єднати панель у кілька простих кроків.

Детальні технічні характеристики новинки EcoFlow Solar Panel 220 Вт можна дізнатися в офіційному онлайн-магазині EnergyUA за посиланням.

EnergyUA – офіційний авторизований магазин EcoFlow в Україні. Асортимент товарів EcoFlow включає дві основні лінійки RIVER – для побутового користування та DELTA – для промислових масштабів, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми. З повним асортиментом товарів можна ознайомитися в онлайн-магазині EnegryUA за посиланням.