Сучасний світ вимагає надійного та стабільного енергозабезпечення як для будинків, так і для підприємств. Але Україна, сьогодні, зіштовхується з викликами, які призводять до нестабільного енергопостачанням. Особливо актуальним це питання стає в період опалювального сезону.

Пошкоджена минулого року енергосистема та морози змушують експертів припускати, що відключення будуть. Однак, існують рішення, які допомагають забезпечити стабільне живлення навіть у важкі моменти. Одним із таких рішень є автономна система живлення Power Kit, яка може не лише забезпечити вашу оселю чи бізнес електроенергією, а й загалом змінити ваш погляд на підхід до енергоспоживання.

Power Kit: ваша автономна система живлення

Система незалежного енергозабезпечення Power Kit, розроблена для того, щоб надати надійне та стабільне живлення у будь-яких умовах. Ця інноваційна система в автономному режимі здатна забезпечити будинок, квартиру чи малий бізнес енергією на один-два дні. Вона дає змогу накопичувати електроенергію та навіть генерувати її з допомогою сонячних панелей та перетворювати в струм для потреб споживача.

Серцем системи виступає Power Hub. Він як центральний концентратор для всіх входів та виходів, об'єднує два сонячних контролери заряду MPPT, зарядний пристрій з MPPT, перетворювач постійного струму та інверторний зарядний пристрій.

LFP-акумулятори EcoFlow: вибір оптимальної ємності та багаторічна гарантія

Залежно від фактичних потреб споживача в електроенергії, до EcoFlow Power Hub можна під'єднати до трьох LFP-акумуляторів EcoFlow по 2 або 5 кВт·год кожен, що в сумі може забезпечити до 6 та 15 кВт·год енергії відповідно. Ця ємність дозволяє живити середній будинок протягом доби у звичному режимі, або дві доби в економному без використання централізованого джерела живлення.

Оновлені літій-залізо-фосфатні акумулятори EcoFlow - це про якість та довговічність. Вони гарантують близько 3,5 тисяч циклів зарядки зі збереженням 80% ємності. А це дорівнює понад 10 років щоденного використання. Тож ви можете бути впевненими, що Power Kit - це вклад в майбутнє.

LFP-акумулятори оснащені вбудованою системою BMS, що забезпечує захист від перенапруги та перевантаження струмом. Ця конструкція дозволяє підвищити ефективність роботи системи та знизити ризик надлишкового тепловиділення, забезпечуючи більш безпечну роботу системи для будинків та трейлерів. У акумуляторах також враховано систему підігріву — це потрібно для того, аби заряджати акумулятори навіть в мінусову температуру.

Відновлювальні джерела енергії

Завдяки можливості підключення сонячних панелей до Power Kit, можливо забезпечити стабільне живлення завдяки використанню власних відновлюваних джерел енергії. Використовуючи інтелектуальний алгоритм MPPT (відстеження максимальної потужності), Power Kit максимізує використання сонячної енергії з ефективністю понад 98%. Для генерації необхідної енергії для ваших потреб, важливо вибрати відповідну сонячну панель, яка поповнюватиме запаси енергії в акумуляторах. EcoFlow пропонує широкий вибір сонячних панелей як для приватного господарства, так і багатоквартирних будинків - 110 Вт, 160 Вт, 220 Вт та 400 Вт.

Важливою перевагою Power Kit є його компактний та інтегрований дизайн, що об'єднує п'ять ключових компонентів в один Power Hub, що значно зекономлює простір. Додавання LFP-акумуляторів також не займе багато місця. Шляхом додавання додаткових акумуляторів, встановлюючи їх один на одного можна зекономити чимало простору.

Проста збірка та керування зі смартфону

Що стосується налаштувань, Power Kit максимально простий у збірці, що дозволяє встановлювати систему самостійно та легко керувати нею. Простота використання - один із ключових аспектів цієї системи. Ви можете легко встановити її та налаштувати через смартфон, завантаживши спеціальний додаток. Цей додаток дозволяє контролювати стан системи, слідкувати за рівнем заряду, а також встановлювати параметри для оптимального використання енергії.

Power Kit: стабільне живлення для різних об'єктів

Для Дому:

  • Домогосподарства, особливо ті, що розташовані в регіонах із нестабільним електропостачанням.
  • Заміські будинки та котеджі, де централізована мережа може бути недоступною або ненадійною.
  • Житлові об'єкти, мешканці яких прагнуть споживати "зелену енергію"

Для Бізнесу:

  • Малі та середні підприємства, які залежать від безперебійного живлення для своєї діяльності.
  • Ресторани, готелі, торгові об'єкти, теплиці, фермерські господарства, які не можуть собі дозволити перерви в роботі через відключення електроенергії.

Для Трейлера:

  • Автономні будинки на колесах, де можливість живлення від централізованої мережі відсутня або обмежена, Power Kit забезпечить необхідну енергію для життя в дорозі.

Power Kit - це надійне та стабільне рішення для забезпечення енергетичної безпеки в будь-який час та у будь-яких умовах. Ця інтегрована система живлення дозволяє забути про переживання через можливі відключення електроенергії та надає можливість використовувати чисту та екологічно безпечну енергію. Нехай стабільне живлення стане вашим надійним партнером у світі мінливих умов та забезпечить ваш спокій у будь-який час.