Останнім часом в Україні як ніколи актуальне питання щодо забезпечення альтернативними джерелами енергії власного житла чи виробництва.

З автономними системами можна бути впевненим у тому, що світло буде за будь яких погодних умов або зовнішніх обставин.

Переваги сучасних зарядних станцій і сонячних панелей полягають в отриманні чистої енергії. Мова йдеться не тільки про те, що її можна отримувати від сонця, а й про те, що на виході ми отримуємо чисту синусоїду і якісну енергію, що особливо актуально для чуттєвої побутової або комп'ютерної техніки.

Наступною перевагою є ціна. У перспективі, при постійному використанні зарядних станцій можна економити на рахунках за електроенергію. Під час обговорення подальших цін на електроенергію фахівці все частіше говорять про наближення українських цін ближче до європейських. Перспектива сплати за кВт у розмірі 8 грн для споживачів і до 30-40 грн за кВт для бізнесу стає на жаль дедалі ближчою. Тому той, хто замислиться раніше про перехід на автономні джерела живлення, однозначно виграє у майбутньому.

Сучасні зарядні станції і системи автономного живлення дозволяють отримати будь-яку бажану номінальну потужність для споживача. Все залежить від потреб та можливостей.

Такі рішення увійшли на ринок України відносно нещодавно, але їх вже встигли оцінити десятки тисяч українців. 

Один з перших брендів, котрий увійшов на ринок України, був EcoFlow. До сьогоднішнього дня виробник задає планку якості серед подібних рішень.

У найближчі 5 років Україну можуть очікувати суттєві зміни у сфері енергетики.

До недавніх подій Україна виробляла до 10% енергії у Європі, але зараз ситуація змінилась, тому альтернативна енергетика стає дедалі популярнішою.

Вже зараз, без монтажу і складних підключень, можна використовувати зарядну станцію в комплекті із сонячною панеллю і отримувати необхідну кількість енергії в будинку або навіть у квартирі.

Сьогодні існують практичні рішення для розміщення сонячних панелей на спеціальних сонячних трекерах або на стінах та дахах будівель.

Сонячні трекери представляють собою спеціального призначення конструкції, завданням яких є періодична зміна положення фотоелектричних панелей відносно сонця. Кут нахилу робочих поверхонь регулюється автоматично або вручну, що надає можливість досягти максимально можливої продуктивності систем.

Фахівці Енерджі Юа пропонують для вашого об'єкта оптимальне технічне рішення, підбір обладнання, його монтаж та підключення.

З нашою допомогою Ви можете отримати на об'єкті комплексне рішення:

– захист від стрибків напруги в однофазній або трифазній мережі 220 В, щоб будь-які електричні пристрої та техніка не виходили з ладу;

– резервне джерело живлення у разі вимкнення електроенергії в мережі;

– альтернативне джерело чистої енергії, що не залежить від центральної електромережі, рахунків на комунальні послуги та економію витрат на електроенергію, подачу води, тепла;

– енергонезалежність, безперебійне електропостачання об'єкта.