Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сучасне життя не обходиться без електронних приладів, які вкрай чутливі до перепадів напруги в мережі, а опалення взимку відбувається за допомогою дорогого обладнання. Велика кількість підключених до мережі гаджетів призводить до збоїв, вимкнення системи та стрибків напруги, що псують техніку. З цими проблемами справляється безперебійник, але для додаткового резервного живлення варто купити акумуляторні батареї для ДБЖ.
Батареї для джерел безперебійного живлення - це додаткове джерело електроенергії, яке забезпечує автономну роботу безперебійника. Такі агрегати здатні живити усе: електроприлади та побутову техніку, освітлювати приміщення й підходять навіть для сонячних електростанцій.
Акумуляторні батареї (АКБ) призначені для накопичення та витрачання енергії та забезпечення роботи системи за відсутності електрики в основному джерелі або при неякісному струмі.
Кращі АКБ в Україні можна купити в магазині Energy Ua, але перед тим, як брати акумулятор, слід розібратися з типами обладнання.
Якими бувають акумуляторні батареї
Існують акумуляторні батареї різних типів:
- свинцево-кислотні;
- нікелево-кадмієві;
- нікелево-металогідридні;
- літієво-іонні.
Свинцево-кислотні – найбільш поширені, недорогі, надійні та стабільні, здатні працювати при великих температурних перепадах та здійснювати до 1000 циклів перезарядки. Проте ці батареї габаритні, важкі та мають невелику ємність.
Нікелево-кадмієві – популярні через легкість та компактність, використовуються в електронних приладах. Саморозряд батареї – всього 20% на місяць, та вона може здійснити до 1500 циклів. Недорога, стійка до різної температури та надійна. Проте з часом ємність акумулятора падає, а токсичну речовину, що використовується в цій АКБ, складно та дорого утилізувати.
Нікелево-металогідридні – не дуже поширені через складність використання. Переваги у стабільній роботі та ємності і великій енергетичний щільності. Серед мінусів – швидке розрядження, непереносимість перепадів температур та великих навантажень.
Літієво-іонні – найбільш перспективні та сучасні акумуляторні батареї. Розряджаються на 5% на місяць. Надійні, маленькі та надзвичайно потужні, при роботі не втрачають ємність, проте у них досить висока ціна та є потреба постійної підтримки заряду.
Електроліт
За типом електроліту батареї діляться на три основні групи:
З рідким електролітом – найбільш популярні. Електролітом слугує розчин сірчаної кислоти. Головний мінус – у відсутності герметичності, що ускладнює експлуатацію. При роботі батарея виділяє водень і шкідливі пари, але таке обладнання недороге й може застосовуватися у нежилих приміщеннях.
Гелеві – у складі електроліту є загущувач, тому ці акумулятори герметичні та не виділяють гази. Вони безпечні, не потребують обслуговування та надійні, працюють у різних температурних режимах, ємні та довговічні. Однак їх вартість вища, ніж у негерметичних АКБ. Прослужить обладнання приблизно 2–3 роки з кількістю циклів – 1200. Гелеві батареї – гарний варіант резервного живлення для сонячних батарей, але використовуючи їх при мінусовій температурі, варто утеплити прилад.
Мультигелеві – модернізований варіант гелевих АКБ. Є найсучаснішим та найзатребуванішим обладнанням, в якому використовується рідина, адсорбована пористим волокном. Такі АКБ Україна повністю герметичні та безпечні, мають низький опір і тривалий час роботи, надійні, прості в роботі, а також недорогі та ємні.
Як правильно підібрати акумулятор для ДБЖ
Щоб акумуляторна батарея прослужила надійно та довго, треба враховувати ряд факторів.
Тип клеми. Це важливо, якщо ви вирішили купити акумулятор для ДБЖ нового типу чи бренду. Якщо на старому приладі були клеми T11, а ви купили Т3, потрібен буде час на заміну і спеціальні навички.
Напруга. Стандарт – 12 V. Є модифікації з 6V, проте вони рідко зустрічаються і не є оптимальними.
Ємність АКБ. На кожні 100 Вт потрібно 11 Аh номінальної ємності на годину роботи АКБ, тому для квартири та мінімальних потреб (освітлення та зарядки гаджетів) можна обрати навіть 20–40 Аh, але в середньому краще купити акумулятор для ДБЖ, розрахований на 65–120 Аh. Для дому з великою кількістю побутової техніки варто придбати акумулятор для ДБЖ більшої ємності. Наприклад, прилади сумарною потужністю на 2–2,3 кВт потребуватимуть батареї на 220–280 Аh, але й ціна на такі агрегати буде вищою.
Термін роботи батареї. Цикли перезарядки завжди вказані у документації товару. Також варто орієнтуватися на частоту відключень електрики та падіння напруги. Багато моделей ДБЖ мають журнали перезарядок, тому можете використовувати ці дані.
Найкращі акумуляторні батареї для ДБЖ!
LogicPower, Україна - це один з провідних виробників АКБ для джерел безперебійного живлення. Для основи батарей використовуються свинцево-кислотні гелеві та мультигелеві акумулятори.
Серед головних переваг – міцний та абсолютно герметичний корпус, який не боїться ударів, випромінювань та вібрацій, захист батареї від короткого замикання, простота в обслуговуванні та ресурс циклів перезарядки від 800 до 1200 разів.
АКБ від LogicPower здобули велику популярність серед споживачів. Вони підходять для сонячних електростанцій, різних моделей ДБЖ, систем сигналізації та освітлення, надійно живлять електромотори плавзасобів, двигуни авто, мототехніки, використовуються в телекомунікаціях, медицині та навіть забезпечують роботу банкоматів.
Придбати якісні батареї для безперебійників вигідніше за все буде на сайті магазину Energy Ua. У нас можна підібрати потрібний тип акумулятора, який забезпечить оптимальний час роботи підключених пристроїв. Зробіть перший крок до енергонезалежності та якісного електроживлення!
FAQ
1. Які найбільш популярні бренди акумуляторних батарей?
Серед найбільш популярних брендів АКБ для ДБЖ є українська компанія LogicPower. Продукція цього виробника - надійні та безпечні батареї ємністю до 280 Ah з найсучаснішими гелевими та мультигелевими електролітами. Кожна модель відрізняється абсолютною герметичністю корпусу і простотою використання. Обладнання від бренду LogicPower – універсальне, його використовують у багатьох сферах життя: від побутових потреб до живлення банкоматів, медичної техніки і двигунів транспорту.
2. Які типи акумуляторних батарей найпопулярніші?
В асортименті нашого магазину представлені найпопулярніші типи акумуляторів: гелеві та мульгелеві. Ці варіанти АКБ - найбільш сучасні та безпечні. Вони не виділяють шкідливих газів та випаровувань навіть при механічних пошкодженнях обладнання, а корпус герметично утримує електроліт всередині, що полегшує експлуатацію батарей.
3. Яка середня ціна акумуляторних батарей?
Ціна акумуляторних батарей для ДБЖ залежить від їх типу та ємності. В нашому магазині представлені різні батареї. Наприклад, за 9537 грн ви отримаєте мультигелевий акумулятор ємністю 12V – 100 Ah, який забезпечить електрикою необхідні пристрої в домі. Корпус протиударний та герметичний, тому АКБ повністю безпечна. Також у нас можна обрати варіант залежно від власних потреб – потрібної ціни та підходящої ємності.
4. Де вигідніше купити акумуляторні батареї?
Придбати акумуляторні батареї найбільш вигідно можна в магазині Energy Ua. Ми пропонуємо великий вибір батарей для ДБЖ за індивідуальними потребами, ємністю від 20 до 280 Ah. На сайті представлені гелеві та мультигелеві типи акумуляторів, які є найбільш безпечними та надійними. Доставка акумуляторів можлива по всій Україні. Не зволікайте придбати якісні батареї резервного живлення зі знижкою!