Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стабілізатор напруги для будинку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Магазин Enegry Ua, Україна, пропонує придбати якісний випрямляч напруги за кращими цінами.

З появою великої кількості електроприладів, які підвищують побутовий комфорт, ми іноді стикаємося зі збоями в мережі. Відбуваються коливання напруги або ж повне вимкнення та, навпаки, раптове відновлення подачі електрики. Подібні коливання та перенапруга можуть вивести з ладу усю електроніку в будинку. Щоб цього не відбулося, необхідно купити стабілізатор напруги.

Подібні стабілізатори встановлюють в приміщенні для підтримки напруги в мережі та перешкоджанню псування приладів, якщо в домі відсутня стабільна напруга 220 V.

Якими бувають стабілізатори напруги

Тип стабілізації – головний розподіл стабілізаторів залежно від конструкції обладнання та принципів дії. Виділяють наступні його види:

Релейний стабілізатор (відсікач)

Електронний прилад, принцип роботи якого ґрунтується на ступінчастому регулюванні енергії від головного блоку. Корпус оснащений тороїдальним трансформатором. З’єднання здійснюється за рахунок силових реле, кількість яких відповідає кількості стабілізаційних рівнів.

Купити релейний стабілізатор варто через ряд переваг: він недорогий, має оптимально швидке регулювання напруги (приблизно 40 мс), простий в експлуатації і обслуговуванні, має захист від перенапруги і коротких замикань, компактний та витримує морози. Серед недоліків – відсутність резервної потужності, шумна робота та ступінчасті системі регулювання, які мають погрішності до 20 В і не дають на виході напруги.

Електронні стабілізатори

В цій групі існує симисторний та тиристорний підтип. Таке обладнання підходить для дому і промисловості. Принцип роботи – перемикання обмоток трансформатора за рахунок силових ключів. Симисторний пристрій простіший і пропускає струм в двох напрямках. Тиристорний – більш точний і стійкий до перепадів напруги. Такі моделі мають покращену ступінчасту систему регулювання порівняно з релейними та вважаються більш точними. Чим більше ступенів, тим краща стабілізація.

Головні переваги: надійний захист від перевантаження мережі, довговічність, великий робочий ресурс, можливість роботи з критичними показниками відхилення, швидкість регулювання менше 20 мс, тиха робота та компактність.

Недоліками є незахищеність від вологості, висока ціна та ступінчасте регулювання, яке блокує максимальну точність регулювання, але якщо купити стабілізатор напруги для приватного будинку, даний вид буде чудовим варіантом.

Сервопривідні (електромеханічні) стабілізатори

Золота середина між симисторними та релейними. Цей пристрій працює за допомогою двигуна, розміщеного в трансформаторі, та управляється мікропроцесором. Напругоз’ємний контакт рухається по обмотці автотрансформатора, плавно змінюючи коефіцієнт трансформації та напруги в мережі. На виході споживач отримує стабільний, якісний струм з незначними відхиленнями.

Переваги цього виду – доступна ціна та прийнятна якість, плавне регулювання, великий діапазон вхідної і точність вихідної напруги (погрішність – біля 1%), захист від самозаймання та перевантаження, робота при високій вологості та в екстремальних температурних умовах, а також довговічність. Недоліками є наступні фактори: дещо повільна стабілізація, неможливість використовувати в мережі, якщо відстежуються критичні скачки напруги. Також він порівняно великий та шумний.

Напруга

За рівнями потужності стабілізатори розподіляються наступним чином.

 

  • Електронні – однофазні 220, 230 і 240V (потужністю 2–30 кВА) і трифазні 380, 400 та 415V (10–500 кВА);
  • Електромеханічні - однофазні 220, 230 і 240V ( 0,3–135 кВА), трифазні 380, 400 і 415V (5–6000 кВА), трифазні другої середньої напруги: 6 та 10 кВт;
  • Релейні – однофазні 220V (1–15 кВА);
  • Ферорезонансні – однофазні 110, 120, 220, 230, 240V (0,1–15 кВА), трифазні 380, 400, і 415V (5–100 кВА).

Як обрати якісний стабілізатор напруги

Якщо ви вирішили купити стабілізатор напруги для приватного будинку, варто спиратися на такі критерії, як потужність, складність монтажу та місце встановлення.

Так, щоб правильно розрахувати потужність, треба спочатку визначити потужність усіх пристроїв, які ви плануєте під’єднувати. Якщо ви обрали маленький стабілізатор, визначте одну одиницю техніки, а якщо стаціонарний – розрахуйте суму всіх девайсів, які будуть підключатися, і збільшіть результат на 40%, це необхідно для резерву. Наприклад, стабілізатор напруги для котла у 10 КВт має бути потужнішим та мати рівень 13–14 КВт. Це забезпечить надійний захист і збільшить термін експлуатації техніки.

Перед покупкою стабілізатора вирішіть, де та як його розмістити. Портативний пристрій, який треба увімкнути у розетку, може розташовуватися поряд з технікою, а стаціонарна модель для будинку, офісу або квартири має встановлюватись в просторому та провітрюваному місці. Також бажано розмістити стабілізатори мережевої напруги в окремій кімнаті, щоб шум приладу не заважав під час роботи або сну. І пам’ятайте, що такі прилади – дуже важкі та габаритні, тому місце для них треба підготувати заздалегідь. Якщо стабілізатор неважкий, можна монтувати його на стіну для економії місця, і обов’язково треба перевірити міцність кріплень.

Для приватного будинку оптимально зробити розподілене регулювання. Наприклад, на кухні можна встановити стаціонарний стабілізатор напруги для холодильника та іншої техніки з потужністю 10 кВт, а для кімнат застосувати компактні вирівнювачі для окремих приладів: телевізора, кондиціонера, ПК тощо. Стабілізатор напруги для котла і опалення також може мати окреме обладнання.

Стабілізатор напруги для квартири відрізняється компактністю і простотою встановлення. Він займає мало простору та легко монтується на стіні. Номінальну потужність для захисту домашньої техніки варто обирати за сумарною потужністю усіх приладів і додати щонайменше 15–20 %. Якщо вирівнювач встановлюється для конкретних девайсів, потужність можна вибрати згідно з характеристиками потрібного електроприладу.

Якісні стабілізатори мережевої напруги

Стабілізатори незамінні у приватному будинку та промислових приміщеннях. Такі пристрої працюють з коливаннями в діапазоні 135–315 V, видаючи вихідну напругу 220 ± 3,5–7,5% за рахунок 12 ступенів стабілізації. А потужність до 7 кВт забезпечує високий захист техніки, надійність та довговічність обладнання.

Інші причини купити купити сучасний стабілізатор для підтримки напруги - це безшумна робота, високий ККД і точність. Нижній поріг відімкнення дозволяє запустити двигун при падінні напруги до 60V.

Надійні стабілізатори напруги завжди доступні в магазині Energy Ua, Україна. Забезпечте своїм електроприладам безперервний захист!

 

 

FAQ

1. Як обрати стабілізатор напруги для приватного будинку?

Головні критерії вибору – тип стабілізатора і потужність. Для будинку або офісу підійде стаціонарний вирівнювач. Слід розрахувати сумарну потужність приладів, які працюють від мережі, й додати 30–40% запасу. У невелику квартиру для захисту побутової техніки до сумарної потужності пристроїв треба додати 15–20 % резерву. Якщо ви плануєте стабілізувати окремі девайси, то в обох випадках можна обрати симісторний портативний стабілізатор, такої ж потужності, як у конкретного приладу.

2. Які стабілізатори напруги найдешевші та найкращі?

Найбільш надійними та недорогими в Україні вважаються симісторні стабілізатори напруги від виробника Елекс, які можна придбати онлайн в магазині Energy Ua. Ціна на побутовий однофазний стабілізатор напруги – всього 10500 грн. 12 ступенів стабілізації та широкий діапазон вирівнювання напруги забезпечать надійний захист приладів, а потужності 7 кВт вистачить для підтримки усієї необхідної електроніки в домі.

3. Стабілізатор напруги (ДБЖ) – які бренди найпопулярніші?

Один з популярних брендів якісних стабілізаторів напруги – український виробник «Елекс». Їх ДБЖ та вирівнювачі забезпечують промислових та побутових споживачів надійним та високоякісним електропостачанням і стабілізацією напруги. Обладнання від Елекс – надійне, потужне і довговічне. Працює цілодобово та безшумно, витримує високі перепади й просідання напруги, підтримуючи роботу та захищаючи усі електроприлади.

4. Яка ціна на стабілізатор напруги (ДБЖ)?

Ціна на стабілізатор напруги залежить від потужності, діапазону роботи і стабілізації мережі. Чим вищі ці показники, тим дорожче обладнання. Остаточний вибір слід робити залежно від сумарної напруги підключених приладів. Для регулювання напруги окремих девайсів з малою потужністю достатньо буде портативного приладу, а для потужних насосів та систем опалення варто обрати потужний стаціонарний вирівнювач. На сайті Energy Ua ви знайдете моделі від 10 500 до 17 950 грн з детальним описом усіх характеристик.

5. Де купити стабілізатори мережевої напруги?

Вигідніше за все купити стабілізатори мережевої напруги можна в спеціалізованому магазині Energy Ua. Ми представляємо кращі моделі обладнання від провідного українського виробника Елекс. Стабілізатор вирівнює напругу, яка подається у мережу, та захищає електроприлади від поломок та швидкого зносу. Зробити замовлення можна з доставкою по всій Україні.

Вгору