Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інвертори напруги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Задача безперебійної подачі електрики під силу приладам інверторного типу. Ці агрегати використовуються в якості резервного живлення й чудово підходять у випадках аварій на лініях подачі електроенергії, для туризму чи роботи далеко від інфраструктури.

Часто проблеми з електроенергією можуть виникнуть і вдома. В таких випадках необхідні альтернативні джерела енергії, й найкраще рішення – купити інверторний генератор.

Для чого потрібен інвертор

Інверторний генератор – це пристрій, призначений для перетворення постійного струму на змінний. Окрім побуту (освітлення, техніка, електроприлади), інвертори широко застосовуються як елементи сонячної електростанції, передавачі у високовольтних електролініях. Їх застосовують в електроприводах тепловозів, електропоїздів, кондиціюванні, в апаратах зварювання та інших випадках.

У системі сонячних панелей інвертор напруги – це перетворювач частоти низької постійної напруги 12–48 V, що надходить з батарей, у високий змінний струм 220 або 380 V.

Сучасний інверторний генератор завдяки мікросхемам здатний гнучко регулювати свою роботу. Він синхронізує та підлаштовує вихідну напругу під параметри основної мережі, що захищає побутові прилади й заощаджує паливо.

Також інвертор через перетворення струму більш плавно отримує та передає сигнал струму, згладжуючи стрибки напруги та підтримуючи стабільність живлення. Це дозволяє без проблем підключити будь-які гаджети, інструменти, побутову та професійну техніку чи освітлення приміщення. Але який саме інвертор напруги вибрати?

Якими бувають інвертори напруги

Це обладнання відрізняється за типом, потужністю, функціональністю та іншими параметрами. Магазин Energy Ua, Україна, пропонує кращі моделі різного цінового сегменту!

Автономний інвертор

Може працювати разом з АКБ, сонячними панелями, контролерами, різними типами генераторів й ін. пристроями ДБЖ. Енергія спочатку подається в мережу, а за відсутності споживача та у випадку надлишків накопичується в акумуляторі.

Переваги автономного обладнання полягають у чистій синусоїдальній формі напруги на виході (230 V), регулюванні напруги й сили струму в електромережі, можливості обрати живлення від електромережі, генератора або сонячних панелей. Коштує пристрій недорого та зручний у користуванні.

Мережевий інвертор

Цей тип інверторів не працює з АКБ, а підключається одразу до основної мережі. Проте до самого обладнання можна під’єднати сонячні батареї та ін. ДБЖ. Облік енергії ведеться через двонаправлений лічильник. Таким чином за «зеленим тарифом» можна навіть отримати прибуток, якщо є надлишок неспожитої енергії. Але й ціна на мережевий інвертор в середньому буде вищою, ніж на автономні моделі.

Гібридний інвертор

Це більш сучасні пристрої, що поєднують функції двох попередніх видів. Гібрид не лише перетворює струм, але й накопичує надлишки енергії в АКБ. Потім нею можна користуватися у випадку перебоїв в електромережі або вночі чи в хмарну погоду, коли сонячна батарея майже або зовсім не генерує електрику.

Також варто купити інвертор цього типу через ряд інших переваг: гнучкість (за відсутності електрики в мережі всі прилади працюватимуть), контроль (вся енергія проходить через один пристрій, а ви самі контролюєте роботу системи й можете обрати режим енергоспоживання). Також з гібридом можна продати надлишок сонячної енергії за «зеленим тарифом». Отже, навіть висока ціна в порівнянні з іншими типами цілком окупить себе.

Як правильно обрати інвертор напруги в Україні

Перед покупкою інвертора звертайте увагу на важливі моменти.

ККД. Максимальна ефективність пристрою має бути якомога ближчою до 100% для оптимізації перетворення енергії сонця. Наразі виробники пропонують моделі з ККД від 95% до 99%.

Коефіцієнт навантаження. Це показник співвідношення максимальної потужності сонячних панелей до пікової потужності самого інвертора. Багато мережевих перетворювачів мають коефіцієнт 1,0–1,10, але це низький коефіцієнт. Якісні прилади працюють з навантаженням 1,2–1,3, тобто треба брати потужність на 20–30% більшу від номінального показника.

Точки пікової потужності (MPPT). Що більше MPPT, то краще. МРРТ необхідно для відстеження струму і напруги на панелі, для ефективного вилучення максимальної потужності. Якщо треба встановити батареї в кількох напрямках та під різним кутом, наявність інвертора з кількома MPPT допоможе знизити витрати потужності.

Потужність. Малопотужні (0,1–1,0 кВт) підійдуть для комплектування систем побутових електромереж на основі сонячних батарей 12–24 V. Такої потужності вистачить, для основної техніки, наприклад для холодильника, але цього не вистачить для декількох приладів. Для котла, живлення електродвигунів, верстатів та ін. професійного обладнання слід купити інвертор потужністю від 1,0 кВт і більше. Такі інвертори підключаються до акумуляторів 24, 48 або 192 V.

Рівень частоти. Низькочастотні інвертори (НЧІ) перетворюють напругу за рахунок трансформатора. У високочастотних (ВЧІ) – це справа електроніки. Різниця в тому, що ВЧІ мають вищу мережеву ефективність (98%), мають легку вагу та коштують недорого, але електроніка ВЧІ частіше ламається через чутливість до перевантаження і стрибків напруги. А НЧІ  має мережеву ефективність 80-92% та споживає більше енергії. Завдяки здатності працювати з високим струмом і трансформатору ці моделі мають швидший заряд АКБ.

Бренд. Якщо ви вирішили придбати пристрій, який надійно прослужить не один рік, варто обирати перевірених виробників. В магазині Energy Ua представлені кращі виробники інверторів, які зарекомендували себе на ринку генераторів в Україні: Axioma Energy, Solis, Huawei та інші.

Гібридні інвертори від Axioma Energy

Багатофункціональні прилади для гарантованого живлення будинків, квартир і невеликих підприємств. Мають додаткове автономне живлення, а РК-дисплей має можливість дистанційно регулювати параметри системи.

Інвертор від Solis

Перетворювач частоти від Solis – краще рішення для заробітку від «зеленого тарифу» та автономності. Працює від АКБ, сонячних панелей та мережі.

Інвертори Huawei

Інноваційний і продуктивний інвертор, який має ККД у 98,7%, 6 МРРТ та сучасне ПЗ для контролю системи через додаток. Розумний прилад, здатний аналізувати свою роботу та сповіщати користувача про неполадки.

Чому потрібно купити інвертор

Який би ви не обрали інвертор, всі вони мають загальні переваги: подача високоякісного струму (прилад захищає чутливу електроніку), заощадження пального (регулює навантаження й споживає мінімум пального), компактність (його зручно транспортувати будь-куди), тиха робота (діапазон шуму становить усього 5–70 дБ).

Купити інверторний генератор високої якості вигідніше за все буде в спеціалізованому магазині Energy Ua, Україна. Забезпечте себе безперебійною електрикою та комфортними умовами життя і праці!

 

 

FAQ

1. Що таке інвертор, для чого він потрібен і як працює?

Інвертор - пристрій, який перетворює напругу 12 або 24 V на напругу 230 V, яку ми використовуємо для побутових потреб. Тобто коли сонячна панель або ДБЖ виробляє постійний струм, інвертор перетворює його на змінний та якісний і подає для живлення електроприладів та освітлення. На відміну від звичайного генератора інвертор здатний синхронізувати та підлаштовувати вихідну напругу під параметри мережі. Це захищає прилади, які чутливі до стрибків напруги та перевантаження.

2. Як правильно обрати інвертор?

Перед покупкою обладнання звертайте увагу на ККД (відмінний варіант 92–99 %). Потужність інвертора залежить від конкретних потреб. В нашому магазині ви знайдете агрегати від 2 кВт, чого вистачить для усіх побутових приладів у квартирі, до моделей на 60 кВт, які здатні живити ціле підприємство. Також важливо обирати інвертор з максимальною кількістю точок пікової потужності (MPPT). У нас можна знайти варіанти з 6 MPPT, які ефективно вилучають потужність із ДБЖ та сонячних панелей і допомагають мінімізувати енерговитрати.

3. Скільки коштує сучасний інвертор?

Ціна на сучасний інвертор залежить від його потужності та діапазону напруги. Energy Ua пропонує прилади від компанії Axioma Energy вартістю від 11 480 грн, потужністю 2 кВт та діапазоном напруги 90–280 V. Вони чудово підійдуть для живлення побутової техніки та освітлення у квартирі. Інвертор Solis (36 960 грн) на 5 кВт та діапазоном 90-520 V забезпечить енергією великий будинок, а потужності інвертора від Huawei на 60 кВт та діапазоном 200-1000 V, ціною 167 700 грн вистачить на ціле підприємство. Тож орієнтуйтеся на індивідуальні потреби та обирайте кращий варіант!

4. Де можна купити інвертор в Україні?

Купити якісні інвертори в Україні можна в магазині Energy Ua! Ми пропонуємо великий вибір гібридних, мережевих та автономних інверторів від світових брендів. У нас можна переглянути детальні характеристики кожного товару, підібрати та замовити ідеальний пристрій за своїми потребами. Доставка здійснюється можлива всією Україною!

Вгору