Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Портативні електростанції (Генератори напруги)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Домашні електростанції використовують в усьому світі, і Україна – не виключення. У випадку постачання електрики з перебоями та при частих вимкненнях купити електрогенератор буде зваженим рішенням, а найвигідніше зробити це можна в магазині EnergyUa!

Генератори напруги (електростанції) – це винахід, який полегшує життя господарям будь-яких приміщень. Це джерело живлення, яке автономно постачає електрику та забезпечує струмом техніку та прилади.

Якими бувають генератори напруги

Генератори на бензині. Найпопулярніші й використовуються для побутових потреб. Часто бувають у шумоізоляційних кожухах. Вони працюють відносно тихо (70 Дб) і порівняно з дизельними або газовими варіантами у них невисока ціна. Також бензиновий пристрій легко заводиться у морози, проте бензинові генератори не здатні довго працювати, кожні 5-8 годин варто вимикати прилад на кілька годин, а їх загальний ресурс не перевищує 4000 год. Генератор напруги на бензині розумно використовувати як резерв або живлення на виїзді, адже він легкий та невеликий.

Дизельні генератори електричного струму. Альтернатива бензиновим моделям. Існують стаціонарні важкі та мобільні варіанти. Дизельне обладнання більш потужне за бензинове, ресурс його роботи сягає 40 000 годин, а двигун переносить великі навантаження без перерви, при цьому паливо витрачається економно. Недолік – у шумній роботі, тому краще використовувати ізоляційний кожух та залишати генератор в окремій кімнаті чи ззовні. Ціна такого генератора напруги на 20–40% вища, ніж на бензиновий, тож професійний пристрій на дизелі як правильно купують для виробництв.

Газові генератори напруги (електростанції). Найменш популярний варіант. Таким генераторам потрібне підключення до газових балонів, і тривалість застосування прив’язана до об’єму балону. Двигун можна використовувати довго, газ не роз’їдає метал та є більш екологічним паливом, що стане значною перевагою для виробництва. Але варто пам’ятати, що робота з газовими балонами – небезпечна. Можна купити генератор на газу як постійне та головне джерело енергії – вони дорогі, але різниця окупиться довгою експлуатацією та економією палива.

Інверторні  генератори (електростанції). Двигун працює на бензині, але принцип роботи – інший. Цей генератор має електронний блок – інвертор, який складають перетворювач і регулятор. Ці елементи перетворюють стандартний змінний струм (50Гц) на постійний та вирівнює його характеристики до зразкових. Після цього струм перетворюється на змінний і подається до кінцевих споживачів. Так складна та чутлива техніка не псується від стрибка напруги.

Інверторний пристрій, на відміну від звичайних бензинових аналогів, має більш «гнучкі» параметри струму. Інверторні можуть змінювати кількість обертів з урахуванням необхідних умов потужності. При зменшенні кількості споживачів в системі інвертор автоматично знижує потужність генератору, заощаджуючи паливо, тому для енергоефективності купити електрогенератор інверторного типу – це розумний вибір та оптимальне співвідношення «ціна – якість».

Як вибрати домашню електростанцію в Україні

Тут є два головних принципа використання – всередині будинку та зовні.

Генератор для квартири. Необхідну побутову техніку та гаджети можна живити від 3 кВт. Такий генератор коштує недорого й дозволить користуватися світлом, розетками для заряджання телефону,  холодильником. Але одночасно вмикати телевізор, пральну машину та електрочайник не можна. Купити електрогенератор невеликої потужності буде гарним рішенням для допоміжного забезпечення електрикою.

Електричні станції для будинку

Потужність генератора для дома залежатиме від кількості підключених до мережі приладів. Для невеликого будинку, де вам знадобиться світло, телевізор, холодильник та ПК, вистачить 3 кВт.  Для приватного будинку з більшою площею та кількістю приладів підійде варіант у 5 кВт, а якщо необхідна постійна робота насоса та опалення, краще купити генератор на 7 кВт.

Тож головне правило: при низькому електроспоживанні вигідно брати агрегат з малою потужністю, але виробництво або домашня ферма не обійдеться без потужних професійних генераторів напруги.

Який генератор для дома безпечний

Якщо ви вирішили купити генератори напруги, то найбільш щадні до електроприладів – інверторні моделі. Вони вирівнюють вхідний струм, подаючи споживачам перетворений, високоякісний, який захистить сучасні чутливі девайси та дорогу техніку від стрибків напруги.

Також інверторні агрегати дуже зносостійкі та довговічні. Інвертори безперервно відстежують параметри мережі та кількість споживачів, що економить електроенергію та не перевантажує систему. Більшість варіантів цих генераторів видають потужність 2–6,5 кВт, достатню для комфортного побуту в будинку та квартирі.

Фахівці компанії Enegry Ua рекомендують купити електрогенератор напруги від виробника EcoFlow. Наприклад, Smart Generator – це інтелектуальна домашня електростанція, здатна живити пристрої у випадку тривалих аварійних відключень електрики. За відсутності доступу до енергії такий генератор підзарядить навіть портативні станції EcoFlow. Коли станція має низький заряд, Smart Generator автоматично запускається і зупиняється, коли електростанція отримує повний заряд. Також обладнанням можна керувати дистанційно, через додаток. що надзвичайно зручно.

Головні причини купити електрогенератор

Генератор напруги дає безперервний доступ до електрики й незамінний при тривалих вимкненнях та аваріях. Серед його переваги - одночасне підключення будь-яких приладів та зарядка електростанції при необхідності, живлення цілого приміщення, захист електроніки від стрибків напруги в мережі, просте та безпечне користування енергією, а також заощадження витрат на електрику.

Придбати якісний генератор недорого та з максимальною зручністю можна в магазині Energy Ua, Україна. Він допоможе закрити потреби в автономній та стабільній електроенергії, почуватися комфортно, впевнено та в безпеці 24/7!

 

 

FAQ

1. Яка потужність повинна бути у генератора для дому?

Для економного користування необхідною побутовою технікою у невеликому будинку підійде генератор на 3 кВт. Цього цілком вистачить для освітлення чи холодильника, але одночасного підключення краще уникати. Для одночасного користування ПК або телевізором потрібна потужність у 5 кВт, а великий дім з насосом, бойлером та ін. потужними приладами живитиме генератор на 7 кВт.

2. Як підібрати недорогий, але якісний генератор?

Перш за все відштовхуйтесь від кількості приладів, які потрібно вмикати. Чим їх більше, тим потужніший генератор потрібен. Для побуту найбільш поширені на 3, 5, та 7 кВт. Більша потужність – вища ціна. Серед типів генератора оптимально вибрати інверторний на бензиновому двигуні. Кращими на ринку вважаються генератори від бренду EcoFlow. Вони безпечні та прості у використанні, економлять електроенергію та витрати палива й доступні за ціною. При цьому інвертор захищає техніку від стрибків напруги.

3. Який генератор краще вибрати для приватного будинку?

Потужність залежить від виду та кількості використовуваних побутових приладів. Часто для будинку підходить генератор на 3–5 кВт. Він дозволяє користуватися освітленням кімнат, холодильником, розетками для зарядки гаджетів, телевізором. Проте при 3 кВт одночасно кілька девайсів краще не вмикати. За потреби постійного живлення холодильних камер, бойлера, опалення тощо слід придбати генератор на 7 кВт.

4. Де купити домашні електростанції і генератори?

Якісні домашні електростанції та інверторні генератори можна купити у магазині Energy Ua. Вони забезпечать безперебійну подачу електроенергії у квартиру або дім. Пропонуємо товари від кращого виробника EcoFlow – такі пристрої прості у використанні та абсолютно безпечні для сучасної електроніки. Генератори напруги заощаджують енергію та автоматично вмикаються, коли є потреба у заряді. Замовлення можна зробити на нашому сайті з доставкою у будь-яке місто України.

Вгору