Сучасні підприємства постійно шукають ефективні, гнучкі та безпечні рішення для забезпечення автономності бізнесу від централізованої мережі. У світі енергонезалежності одним із найпередовіших гравців є компанія EcoFlow, яка не тільки надає високотехнологічні енергонезалежні рішення, але і впроваджує концепцію єдиної екосистеми, що дозволяє кожному бізнесу обирати та поєднати рішення, що ідеально відповідають його конкретним потребам.

Модульність для бізнесу: як пристосуватись до реальних потреб у споживанні

Ключовим аспектом підходу EcoFlow для бізнесу є можливість починати з мінімальних обсягів та поступово розширювати їх, так компанія створює унікальні можливості для впровадження енергонезалежних рішень у бізнес-сегменті. Давайте розглянемо, як цей розумний підхід до енергонезалежності може стати ключовим фактором успіху для вашого підприємства на прикладі автономних стаціонарних систем EcoFlow Power Kit та EcoFlow PowerOcean.

Стаціонарна система енергонезалежності Power Kit для бізнесу

При виборі EcoFlow для малого бізнесу, ви можете легко налаштувати систему живлення з різною потужністю, починаючи навіть з 2 кВт⋅год, завдяки системі Power Kit. Навіть при мінімальних ємностях це рішення ідеально підходить для забезпечення енергією освітлення, заряджання та підключення гаджетів або інших приладів у вашому офісі чи підприємстві.

Для малого та середнього бізнесу ідеальним рішенням буде ефективний комбінування акумуляторів ємністю по 5 кВт⋅год. Так ви зможете розширювати загальну ємність системи до 15 кВт⋅год. Такий підхід до енергонезалежності надає можливість живити не лише офісні приміщення, але й середній бізнес-центр протягом доби в звичному режимі, або навіть дві доби в економному режимі, без використання централізованого джерела живлення.

Обираючи Power Kit від EcoFlow для вашого бізнесу, ви отримуєте не тільки надійне та потужне живлення, але й можливість гнучко адаптувати систему до зростаючих потреб вашого підприємства.

Енергія для підприємств та виробництв: трифазна, потужна система PowerOcean

Для підприємств, які потребують значно більше енергії, EcoFlow PowerOcean стає ідеальним рішенням. Ця 3-фазна система преміумкласу з потужністю 10 кВт забезпечить повністю автономне живлення вашого підприємства, незалежно від централізованої мережі живлення.

Починаючи з 5, 10 чи 15 кВт⋅год, бізнес може поетапно збільшувати потужність акумуляторів до 30 або навіть 45 кВт⋅год. Це дозволяє забезпечувати енергією як офісні приміщення, так і великі виробництва, бізнес-центри, торгові площі тощо.

З допомогою PowerOcean ви зможете використовувати опалення чи кондиціювання повітря, щоб забезпечити комфортні умови для функціонування бізнесу. Також вона надає можливість використовувати живлення 24/7 для забезпечення автоматизованих процесів в роботі. Зі стаціонарними автономними рішеннями EcoFlow ваш бізнес не буде залежати від відключень електроенергії, що більше дозволить стати повністю незалежним від міської мережі.

Безкомпромісна енергетична автономія

Рішення EcoFlow дозволяють підприємствам ставати автономними в енергоспоживанні за допомогою сонячних панелей. Щоб використовувати власно згенеровану енергію достатньо під’єднати панелі до стаціонарної системи. Це зробить ваш бізнес максимально незалежним енергетично. Так ви зможете збирати енергію сонця та перетворювати її у струм, накопичувати в акумуляторах стаціонарної системи живлення та використовувати цілодобово.

Також, з енергетичними рішеннями EcoFlow ви завжди зможете контролювати енергоспоживання та генерацію енергії за допомогою мобільного додатка. Водночас система є захищеною та безпечною за найвищими стандартами.

З EcoFlow, кожен бізнес може стати власним архітектором енергонезалежності. Забезпечені високотехнологічними та безпечними системами, підприємства отримують стабільне та надійне живлення. EcoFlow - це не просто рішення для бізнесу сьогодення, але й ключ до енергетичної незалежності майбутнього.