У час, коли вся країна випробовується на міцність, на лінії фронту знаходяться захисники, яким теж потрібна вода, їжа, тепло та електроенергія.

У воєнний час сфера застосування портативних зарядних станцій розширена. Вони знайшли своє застосування серед військовослужбовців. У випадках, коли солдати, що живуть у польових умовах і можливості під’єднатися до мережевої електроенергії вони не мають, портативні зарядні станції замінюють розетку, а саме дають нагоду підключити споживачів струму будь-де: у лісі, полі, в бліндажі, скрізь, де стоїть лінія оборони.

Тож сьогодні мова буде йти про портативні зарядні електростанції, і як вони використовуються нашими захисниками на лінії фронту.

Забезпечення військових зарядними станціями в нинішніх умовах відбувається зазвичай за допомогою волонтерів, фондів, соціально активних компаній. Наша компанія Energyua.com.ua також одна з таких. Ми вже допомогли не одному підрозділу із дисконтом у придбанні станцій і будемо й надалі підтримувати наших військових. Ми також співпрацюємо з благодійними фондами і волонтерами що допомагають ЗСУ. 

Сучасні зарядні станції і системи автономного живлення дозволяють отримати будь-яку бажану номінальну потужність для споживача. Все залежить від потреб та можливостей.

Вже зараз, без монтажу і складних підключень, Ви можете використовувати зарядну станцію в комплекті із сонячною панеллю або генератором та отримувати необхідну кількість енергії.

Портативні зарядні станції EcoFlow не випадково стали популярними – вони мають дуже широкий спектр важливих переваг. Це буквально універсальні пристрої, які можна використовувати за будь-яких умов і завжди залишатися з електроенергією.

Серед головних переваг портативних зарядних станцій ми можемо відзначити:

  • Станція EcoFlow не шумить як бензиновий генератор і не викидає шкідливих викидів в атмосферу. Весь секрет у застосуванні літій-іонного або літій-залізо-фосфатного акумулятора, що швидко та легко заряджається від мережі, сонячних батарей, автомобіля або генератора.
  • Всі зарядні станції EcoFlow виконані з міцного вогнестійкого пластику і оснащені великим чітким кольоровим дисплеєм, на якому відображається рівень заряду та кнопки перевірки його фактичного рівня, а корпус має обтічні кути та зручну ручку для перенесення.
  • Можливість заряджати одночасно багато пристроїв. Залежно від моделі та комплектації, на корпусі такої станції є від 9 до 12 вихідних портів різного типу, і до кожного можна підключати гаджет. Це звичайні європейські розетки 220 В, USB-роз’єм автомобільного прикурювача та інші. Кількість пристроїв, підключених до станції, не обмежується, головне – щоб сумарне споживання було не вище за потужність зарядної станції.
  • Висока потужність. Вона може досягати 3,6 кВт та вище, в залежності від моделі. А це майже 100% усіх приладів що необхідно заживити на передовій. 
  • Рекордна швидкість заряджання. Наприклад, повністю заповнити заряд від електромережі можна лише за 96 хвилин у станції EcoFlow River 2. Плюс можна заряджати зарядні станції від сонячних панелей або автомобільного прикурювача – правда, для цього потрібно трохи більше часу.
  • Абсолютна безпека, зарядні станції також оснащені сучасною продуманою системою захисту, що запобігає перегріву, перенавантаженню, перенапрузі та короткому замиканню.
  • Немає особливих правил експлуатації, може використовуватися в закритих приміщеннях та невибаглива в обслуговуванні.
  • Компактні розміри. Ви точно знайдете місце для джерела енергії та можете вільно брати його із собою куди завгодно.
  • За допомогою мобільного додатка можна керувати EcoFlow! Стежити за інформацією про стан заряду, вмикати та вимикати порти заряджання на Ваш розсуд. Керувати швидкістю зарядки самої станції. Запатентована технологія X-Stream дозволить зарядити станцію максимально швидко.

Для наших захисників вищевказані переваги портативних зарядних станцій є важливим та своєчасним рішенням, яке дозволяє використовувати прилад для заряджання та живлення пристроїв, що ними використовуються, а саме: акумулятори дронів, систему супутникового інтернету StarLink, пересувні комплекси з моніторами, активні приціли з тепловізорами, системи зв’язку, рації, телефони, планшети, ноутбуки, фотокамери, електроковдри та багато іншого. При цьому можна не тільки заряджати, а й живити звичайну побутову техніку, наприклад, чайник, електроплиту, також можна запустити двигун автомобіля, якщо розрядився акумулятор, використовуючи спеціальний адаптер. 

Крім цього станції можуть використовуватися як альтернативне живлення для пересувних мобільних штабів. Живити монітори, комп'ютери чи планшети та спеціальне обладнання, що необхідне для контролю дій супротивника.


Пропонуємо добірку зарядних станцій EcoFlow, з якими Вам буде комфортно у будь-яких умовах:

  1. Зарядні станції RIVER 2 Pro та RIVER 2 Max мають літій-залізо-фосфатні елементи живлення, що дозволяє приймати заряд в межах 3000 циклів, майже без втрати ємності. Ємність складає 768 Вт·г та 512 Вт·г, відповідно, потужність - 800 Вт та 500 Вт, котрих вже вистачить на більш енергозатратні пристрої.
  1. Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro - повністю покриє всі потреби у зарядці або живленні приладів. З Ємністю 3600 Вт·г, яку можна збільшити до 25 кВт·г, і такою ж потужністю, можна не тільки зарядити дрон, а ще й приготувати їжу або заварити чай.
  2. Зарядна станція EcoFlow Delta 2
    З ємністю 1024 Вт г можна зарядити смартфон близько 80 разів, 15 разів ноутбук або пів години посмажити щось на електрогрилі.
    У DELTA 2, як і RIVER 2 - враховані недоліки попередніх моделей, тому всі вони мають ще більш удосконалену систему захисту від короткого замикання, перегріву і взагалі новіший тип елементів живлення.

Якщо потрібно ще більше ємності - використайте додаткову батарею DELTA 2 Smart Extra Battery, щоб отримати 2048 Вт·г, або додаткову батарею DELTA Max Extra Battery для отримання загальної ємності 3040 Вт·г.

Підключайте станцію до сонячних панелей і заряджайте її за 3-6 годин за допомогою портативних сонячних панелей, однієї панелі на 400 Вт або двох по 220 Вт. 

Чим можна живити зарядну станцію?

Усі зарядні станції EcoFlow можна живти чотирма різними способами. Найвидший - від розетки 220 В. Ще можна заряджати від сонячних панелей, від інверторного генератора або прикурювача у Вашому автомобілі. Зазвичай від мережі сучасна зарядна станція заряджається до 80% потужності за 40 хвилин.

Що треба врахувати при користуванні зарядними станціями

При заряджанні портативної зарядної станції може вмикатись кулер для охолодження, тим самим створюючи шум.

Краще не тримати зарядні станції під прямими сонячними промінями та не залишати у місцях з високим рівнем вологи.

Щодо діапазону температур, в основному зарядні станції ефективно працюють в діапазоні температур від -10 до 45 градусів. При цьому не радимо залишати зарядну станцію розрядженою при температурі навколишнього середовища нижче -20 °С. Загальна температура зберігання від -20 °С до 45 °С (від -4 °F до 113 °F). 

За безкоштовною консультацією звертайтеся на гарячу лінію EnergyUA за номером 0 800 33 41 73