Україна займає провідні позиції в світі за популярністю портативних зарядних станцій, і бренд EcoFlow став невід'ємною частиною цього тренду. Авторизований дистриб’ютор EcoFlow в Україні, минулої зими забезпечив понад 70 000 українських сімей зарядними станціями, загальний обсяг електроенергії яких склав 91 МВт*год.

Цьогоріч цей показник очікується ще вищим, оскільки люди активно готуються до можливих відключень світла в холодну пору. Розглянемо безперечні аргументи, чому EcoFlow є найкращим вибором для задоволення потреб в енергонезалежності.

Офіційне гарантійне обслуговування

EcoFlow гарантує своїм клієнтам офіційне сервісне обслуговування та можливість скористатися гарантійною підтримкою. Купуючи їхні рішення, ви отримуєте не тільки високоякісний продукт, але й впевненість в надійності та якості. Гарантійна підтримка — це ваш спокій. А у випадку будь-яких питань ви завжди зможете звернутися до авторизованого сервісного центру та отримати інформаційну чи технічну підтримку без жодних турбот.

Найшвидша зарядка у світі

Однією з ключових переваг EcoFlow є найшвидша зарядка у світі. Використовуючи технологію X-Stream, зарядна станція може поповнити свій акумулятор від 0% до 100% всього за 60 хвилин. Навіть потужні станції лінійки Delta заряджаються від 0% до 80% за 50 хвилин, що в п'ять разів швидше, ніж більшість інших станцій на ринку. Це робить вас завжди готовими до аварійних відключень електроенергії.

Навіть при використанні сонячної енергії, при максимальній потужності входу сонячних панелей 1000 Вт, ваша станція буде готова до роботи всього за 2,3 години. А можливість заряджати станцію без припинення роботи підключених пристроїв виводить зручність користування на новий рівень. Це ідеальне рішення для сучасного споживача.

Довговічні акумулятори - 10 років роботи

EcoFlow гарантує тривале та надійне функціонування своїх акумуляторів. З використанням передових батарей LFP, станції можуть працювати бездоганно протягом 10 років, і при цьому втрата ємності не перевищить 20%. Ваша зарядна станція залишиться вірним партнером протягом значного періоду, гарантуючи стабільне та надійне живлення для всіх ваших потреб.

Єдина екосистема

Сьогодні гнучкість важлива, особливо в контексті енергонезалежних рішень. Придбавши EcoFlow, ви отримуєте не просто окремий пристрій, а цілу екосистему, яку можна вдосконалювати відповідно до потреб у живленні. Розширюйте свою систему, додаючи додаткові батареї, розумні генератори та сонячні панелі. Всі продукти гармонійно працюють між собою.

Окремо варто виділити роботу з сонячними панелями. Вони перетворюють рішення в екологічно чисте джерело електроенергії, відкриваючи широкі можливості для автономного та стійкого енергопостачання. Як портативні, так і стаціонарні системи EcoFlow легко й ефективно взаємодіють з сонячними панелями, що робить їх ідеальними рішеннями для використання у віддалених куточках, або як сталого джерела живлення для дому чи бізнес-об'єкту.

Контроль безпеки та споживання: віддалене управління

Ще однією перевагою рішень від EcoFlow є можливість повного контролю та управління зарядною станцією чи стаціонарним рішенням з будь-якого місця світу за допомогою мобільного додатка.

Це надає не тільки гнучкість, але й повну зручність у користуванні, дозволяючи вмикати та вимикати пристрій, контролювати рівні зарядки, а також виконувати багато інших функцій в режимі реального часу з телефону. Таке віддалене управління стає ключовим аспектом вашого комфорту, забезпечуючи повний контроль над вашим живленням у будь-який момент і в будь-якому місці.

Обираючи EcoFlow, ви отримуєте інноваційну, ефективну та екологічну технологію. Це не лише потужне джерело живлення, яке сьогодні є необхідністю для багатьох українських родин, а й частина майбутнього, де збереження енергії та дбайливе ставлення до довкілля відіграють ключову роль. EcoFlow - це розумний вибір відповідального споживача.