Чудова новина: EcoFlow став лауреатом престижної німецької премії Deutschland Favorit 2022 в категорії “Електроніка та технології”!

Deutschland Favorit - це щорічна премія, заснована німецькою медіагрупою SZ Institute, якою відзначають найкращі інновації в сфері інформаційних технологій. Лауреатів обирають на основі як висновків експертів, так і суспільної думки в Німеччині, що вдвічі збільшує престижність нагороди.

Надання премії лише підтвердило якість та популярність продукції EcoFlow, яка домінує на 60% ринку портативних електростанцій в Німеччині. Зокрема споживачі надають перевагу екологічній зарядній станції EcoFlow DELTA Pro. Саме її модель торік під час краудфандингової кампанії зібрала понад 100 мільйонів євро, що є абсолютним рекордом у сфері технологій!

Така затребуваність є цілком виправданою - при використанні в екосистемі рішень EcoFlow, комплектація додатковими акумуляторами, сонячними панелями та панеллю управління «розумним» будинком, DELTA Pro може забезпечити автономне живлення всього будинку.

За словами регіонального директора EcoFlow Europe, компанія вельми вдячна німецькому суспільству та Deutschland Favorit 2022 за підтримку й обіцяє і надалі забезпечувати споживачів якісною продукцією.