Альтернативна енергія - це насамперед безпечність, надійність, екологічність, безшумність, довговічність, доступність та Ваша енергонезалежність. Генеруйте собі енергію і користуйтеся нею будь-де і будь-коли.

Ціни на електроенергію.

Нині вартість електроенергії дорівнює 1.44 грн за кВт·г за умови споживання до 250 кВт·г на місяць та 1.68 грн за кВт·г, якщо споживання перевищує 250 кВт·г. При цьому у Європі вартість складає 15-16 грн за кВт·г. Останній раз в Україні тарифи на електроенергію змінювались 4-5 років тому, таке стримування цін не може тривати довго і вартість буде наближатися до європейських тарифів, тому треба закладати у розрахунки вартість на 5-10 років вперед. Вже сьогодні йдуть розмови про збільшення цін на 30% у найближчі місяці. 

Також земельні ділянки, на котрих використовують альтернативну енергію, зазвичай коштують значно дорожче і їх можна буде вигідно продати. Відновлювані джерела живлення будуть актуальними і в майбутньому, тож обладнана ними нерухомість може значно зрости в ціні.

Для бізнесу ціна за кіловат вже складає 5-8 грн і вона також буде зростати, тому якщо зараз задуматись над встановленням доступного обладнання, то зможете економити через певний час саме завдяки альтернативній енергетиці. Також альтернативні електростанції та інші об’єкти в більшості випадків не потребують постійного додаткового обслуговування. Це допомагає знизити вартість енергії і заощадити власні кошти і зусилля. Зараз існує безліч державних програм, що спрощують оподаткування для бізнесу, який активно використовує альтернативну енергію. Це дозволяє підвищити рентабельність підприємства і значно зменшити витрати.

Коли ви зможете економити та навіть заробляти?

За останні 10 років вартість зарядних станцій і сонячних панелей знизилася у 10 разів, тобто ціна на них зараз відповідає сучасним реаліям. В Україні діє досить прогресивна державна програма «Зелений тариф» і з її допомогою всі бажаючі мають змогу продавати державі надлишки електроенергії, виробленої їхніми системами збереження та генерації енергії на дуже вигідних умовах. Таким чином можна не тільки окупити встановлення міні електростанції, а й отримувати стабільний дохід. За різних моделей споживання та генерації можна окупити станцію від 3 до 10 років. 

Екологічність. 

Останні 5-10 років молодь цікавиться екологічністю та всім, що з нею пов'язано. Є тренди на сонячну енергію, оскільки вона більш екологічна. Дбайливе ставлення до природи, збереження екології та відсутність шкідливих викидів в атмосферу - це є важливою метою нашого суспільства. В кінцевому результаті Ви отримуєте повністю чисту енергію без відходів і негативного впливу для навколишнього середовища, це значний плюс.

Вже зараз треба переходити на альтернативні джерела живлення, щоб бути максимально автономними. Це полегшить ситуацію з навантаженням на традиційні державні електростанції.

Отже, ми можемо зробити висновок, що альтернативна енергетика – це в будь-якому разі крок в майбутнє. З її допомогою можна подолати проблеми глобального потепління, нестачі ресурсів, забруднення планети продуктами переробки корисних копалин та іншого. Якщо думаючи менш глобально, то за допомогою об’єктів альтернативної енергетики можна забезпечити чистою та недорогою енергію маленький бізнес або навіть велике підприємство і звичайно своє житло, будь то квартира, дача або великий будинок, на багато років вперед. Суттєва економія коштів на оплату електрики, надійність й екологічна безпека - це серйозні аргументи на користь залучення альтернативних джерел енергії.

Сьогодні у людей є можливість встановлення сонячних електростанцій не лише на своїх ділянках, але і на дахах, на балконах, на автомобілях, на воді, в горах, тощо.

Простота і легкість у використанні.

Використання даних систем не потребує спеціальних навичок, оскільки вони працюють абсолютно самостійно. Проте, встановлювати та підключати систему бажано все ж таки за допомогою фахівців. До речі замовити консультацію ви завжди можете у фахівців EnergyUA подзвонивши на безкоштовну гарячу лінію 0 800 33 41 73 або заповнивши заявку за посиланням Підключення дому, квартири та офісу до систем енергонезалежності - "під ключ"