Якщо ви знаходитесь поза межами офісу і вам потрібно працювати, у забезпеченні електроенергією немає рівних зарядним станціям. Вони дадуть можливість вам діяти і працювати хоч 24/7 з максимальним комфортом та енергозабезпеченням. До того ж портативна зарядна станція є екологічною альтернативою генераторам. Для функціонування пристосування не потрібне паливо. Від приладу не виходить жодних шкідливих вихлопів чи шуму, тому його можна використовувати всередині будь-якого приміщення і не заважати оточуючим. Серед основних переваг пристрою варто виділити:

  • невеликий розмір і вагу, не займає багато місця;
  • естетичний вигляд – чудово вписується в офіс або квартиру;
  • мобільність – легко транспортувати туди, де необхідна подача електрики.

Зарядна станція оснащена ємним акумулятором, який швидко та легко зарядити з електромережі. Одна з переваг - заряд станції від сонячних панелей. Можна знайти пристрої, розраховані на підживлення від автомобільного прикурювача. Однак потрібно мати спеціальний адаптер, який йде в комплекті. Нині на ринку вже існує чимало пропозицій, проте на основі відгуків та коментарів ми обрали найкращі варіанти. 

Зарядні станції EcoFlow

Зарядні станції EcoFlow вважаються кращими інноваційними станціями у світі. З ними можна спокійно вирушати у відрядження або на роботу, яка передбачає виїзд. Вона нині є найбільш інноваційним приладом і виготовляється за найвищими стандартами. У станціях використовуються літій-залізо-фосфатні акумулятори що надають можливість навіть у щоденному режимі працювати понад 10-15 років з невеликою втратою ємності. Зарядка займає мінімум часу, у пристроях ємністю до 1 квт - менше години. А все завдяки застосуванню технології X-Stream. 

Нині у лінійці бренду EcoFlow 12 різних станцій потужністю від 210 Вт до 3,6 кВт. Що важливо деякі з пристроїв можуть збільшувати ємність завдяки використанню додаткових батарей. Зарядна станція дає можливість водночас підзарядити кілька девайсів. Звичайно, тут треба враховувати параметри моделі електростанції. Не має особливого значення, яка потужність пристроїв та які розетки.

Швидко зарядити електростанції EcoFlow можна від кількох джерел:

  • загальна система електропостачання;
  • сонячна батарея.
  • автомобіль;

До кожної станції ідеально підійде укомплектування сонячною панеллю. Також слід зазначити велику ємність, що дозволяє використовувати станцію для значної кількості пристроїв.

Ще одним з переваг станцій EcoFlow є використання зручного додатку. Підєднавшись жо мережі Wi-Fi ви можете керувати будь якою станцією навіть за тисячі кілометрів від неї. 

Зарядні станції BLUETTI

Bluetti – це ще один якісний виробник з лінійкою сучасних зарядних станцій, які можна брати з собою на роботу у віддаленій від електрики місцевості. Потужні пристрої мало того, що полегшують життя користувачам, але й відкривають для них нові можливості. Екологічні станції не шкодять навколишньому середовищу, допомагають економити електрику.

Висока потужність та використання літій-залізо-фосфатних акумуляторів – головні плюси пристрою. Прилади мають акумулятори від 200 Вт до 5 кВт., що дозволяє заряджати не тільки телефони, але і планшети, камери, ноутбуки, іншу важливу техніку, яка працює автономно й потребує регулярної підзарядки. Заряджати станція здатна відразу кілька пристроїв – до 13 одиниць одночасно.

Всі моделі мають привабливий зовнішній вигляд, а також корпус високої міцності. До нього приєднані ручки, щоб було зручніше переносити в будь-яке місце.

Зарядні станції ZENDURE

Зарядні станції Zendure – нещодавно зявилися на українському ринку, проте вони теж можуть вразити користувачів високою надійністю та потужністю. Серед станцій, що представлені на ринку ми сьогодні бачимо 3 варіанти ємністю понад 1 кВт енергії. Ці станції легкі у користуванні та мають інформативний дисплей де можна отримати основну інформацію щодо заряду батареї, потужності вхідноі та вихідноі. Зарядна станція ZENDURE це надійне резервне джерело енергії. Його можна використовувати вдома, на роботі на виїзді. Потужність однієї з моделей – 1440 Вт/г. Швидка зарядка від 0 до 75 % можлива всього за годину при використанні джерела змінного струму 1800 Вт, а зарядка до 100 % – за 2 години.

Зарядні станції ANKER

Зарядні станції ANKER вже тривалий час знаходяться на українському ринку зарядних пристроїв та добре зарекомендували себе, як джерело альтернативної енергії. Лінійка зарядних пристроїв Anker це 6 моделей від 256 Вт.год до 2 кВт.год. Кожна станція має до 10 вихідних портів для зручної зарядки ваших пристроїв. У станціях використовуються також LFP (літій-залізо-фосфатні акумулятори) що дозволить використовувати зарядні станції тривалий період. Навіть при щоденному використанні до 10 років. Щоправда, цими перевагами можуть похвалитися усі станції у нашому огляді. Станції Anker відрізняються високою потужністю батареї. Можна заряджати пристрої багато разів. З плюсів – зарядка від сонячних панелей, підвищена міцність, компактність. 

Всі наведені у статті станції дуже зручні і прості у використанні. Саме тому якщо ваша ціль працювати подалі від офісу чи навіть на природі де немає електрики, будь-який з виробників зможе надати вам таку можливість. Єдине що насправді важко - це обрати станцію під ваш смак та потреби, адже всі вони мають купу переваг і готові забезпечити заряд від звичайного телефона до кавоварки чи гриля в залежності від ваших потреб.