Цьогоріч українці почали завчасно готуватись до зимового періоду. Враховуючи тогорічний досвід життя при свічках та з power bank, сьогодні більшість все ж хочуть забезпечити себе електроенергією по максимуму. Ідеальним варантом для цього є портативні зарядні станції.

На сучасному ринку існує чимало портативних зарядних станцій, але ми хочемо розповісти вам про ту, яка виділяється серед конкурентів завдяки своїй надзвичайній швидкості зарядки, надійності, легкості та водночас потужності — це **EcoFlow RIVER 2.** Лінійка цих зарядних станцій є ідеальним способом забезпечити собі енергетичну незалежність як під час перебоїв електроенергії, так і під час виїздів на природу. У цій статті ми наведемо вам п'ять основних аргументів того, що придбати зарядну станцію EcoFlow RIVER 2 - це ідеальне рішення.

1. Найшвидша зарядка у світі

Однією з основних переваг станцій RIVER 2 є їхня неймовірно швидка зарядка. Всього за 60 хвилин ви зможете повністю зарядити пристрій. Станції ємністю 256 Вт⋅год (RIVER 2), 512 Вт⋅год (RIVER 2 Max) чи навіть 768 Вт⋅год, як у RIVER 2 Pro — у кожній є наявна революційна технологія X-Stream. Вона дозволяє поповнити запас енергії станції від 0 до 80% за 50 хв, а до 100% за 60 хвилин. Так ви будете завжди готові до аварійних відключень електроенергії або, інших непередбачуваних ситуацій. Швидка зарядка робить станції ідеальним вибором тоді, коли кожна хвилина на вагу золота. Коли швидкість зарядки – ключовий аспект, RIVER 2 буде вашим надійним союзником.

2. Надійність та довговічність

Оснащена оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4), зарядна станція RIVER 2 гарантує надійну роботу та довгий термін служби. LFP-акумулятори мають розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму і температури, що робить їх безпечними та надійними. Зі станціями RIVER 2, ви можете розраховувати на 3000+ циклів заряду акумулятора зі збереженням 80% ємності. А це дорівнює понад 10 років щоденного використання. Тож, можете бути впевненими, що RIVER 2 прослужить вам протягом багатьох років.

3. Легка та водночас потужна

У порівнянні з моделями RIVER першого покоління, станції RIVER 2 є легшими на 30%, що дозволяє легко транспортувати станцію. Габарити пристрою також є досить компактними — її зручно переносити навіть в руках.

Водночас станції лінійки RIVER 2 мають потужність від 300 Вт (сплеском 600 Вт) до 800 Вт (сплеском до 1600 Вт). Це означає, що ви зможете живити як телефон, ноутбук так і, наприклад, телевізор або електроінструменти та багато іншого.

Придбавши зарядну станцію EcoFlow RIVER 2, ви отримаєте не просто пристрій для зарядки, а надійне джерело енергії.

4. Керування та моніторинг через мобільний додаток

EcoFlow дозволяє здійснювати керування та моніторинг роботи своїх пристроїв через мобільний застосунок. Відповідно й станції лінійки RIVER 2 також надають таку можливість. Спеціальний мобільний додаток, підтримує Wi-Fi та Bluetooth з'єднання, дозволяє легко та інтуїтивно керувати всіма аспектами роботи зарядної станції.

Так, прямо зі свого смартфона ви зможете відстежувати рівень заряду станції. А саме, перевіряти поточний стан ємності та очікуваний час роботи, контролювати використання енергії. Ви можете вмикати або вимикати живлення для конкретних пристроїв, підключених до станції. Мобільний додаток дозволяє вам налаштовувати різні режими роботи зарядної станції відповідно до ваших потреб. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від станції, ви можете легко контролювати її роботу та налаштування через мобільний додаток. Це надає вам повний контроль над вашою енергією, незалежно від того, де ви перебуваєте.

5. Заряджайте станції за допомогою сонячних панелей

Однією з найважливіших переваг зарядної станції EcoFlow RIVER 2 є її екологічність та можливість заряджати її від сонця завдяки сонячним панелям EcoFlow Solar Panel 220 Вт.

Під'єднавши сонячну панель до RIVER 2, ви можете зарядити портативну зарядну станцію за три години. Алгоритм MPPT (Maximum Power Point Tracking), який використовується в системі, активно визначає оптимальну напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти точки максимальної потужності з ефективністю понад 98%. Це означає, що сонячні панелі працюють на максимальній потужності, забезпечуючи вас електроенергією, навіть якщо сонце за хмарами.Придбавши зарядну станцію EcoFlow RIVER 2 - ви отримаєте не просто пристрій для зарядки, а надійне джерело енергії, яке допоможе вам залишатися енергонезалежними в будь-який момент. Обрати станцію, яка підійде саме вам, можна на сайті офіційного дилера EcoFlow на території України.