Шановні клієнти!

Раді повідомити що ми продовжуємо співпрацю з одним зі світових лідерів систем енергозабезпечення – компанією EcoFlow. Починаючи з 2017 року компанія впевнено займає лідируючі позиції в світі, а деякі з її пристроїв, як то зарядна станція Delta Pro, взагалі входять у ТОП-100 революційних виробів у 2021 році.
Отже що нам сьогодні пропонує виробник. По перше, понад 10 різних за ємністю і потужністю портативних зарядних станцій (ємність від 256 Вт до 3600 Вт, потужність від 300 Вт до 3600 Вт). Деякі зі станцій можуть збільшувати ємність за допомогою додаткових батарей, максимум в 3 рази.
Ще у компанії у наявності широкий спектр сонячних панелей різних модифікацій – портативні сонячні панелі (60-400Вт), стаціонарні панелі (100 та 400 Вт), а також гнучка сонячна панель на 100 Вт.
Також компанія розпочала свою діяльність зі стаціонарними системами енергонезалежності. Одна з них EcoFlow PowerStream, працює для економічної доцільності споживача і за допомогою мікроінвертора на 600 чи 800 Вт подає струм у мережу квартири, офісу чи будинку одразу згенеровану за допомогою сонячних панелей (максимум 800 Вт).
Наступна система EcoFlow Power Kit – допомагає бути автономним та енергонезалежним будинку, квартирі чи трейлеру впродовж тривалого періоду. Система має однофазне виконання і потужність до 5100 Вт. При цьому максимально може зберігати до 15000 Вт енергії. Сонячна генерація, яка може бути під’єднана до Power Kit – 4800 Вт.
Найпотужніша на сьогодні система EcoFlow Power Ocean має ще більш потужні показники, якщо порівнювати її з Power Kit. Ця система має трифазне підключення. 10000 Вт потужності і максимальний вхід від сонячних панелей на 12000 Вт. Максимальна ємність цієї системи може сягати 45000 Вт. Таке потужне рішення може використовуватися не лише для будинків чи офісів, воно може задовольнити навіть невеликий бізнес чи підприємство. Це ще один крок до енергонезалежності світу в цілому та України зокрема.
Ще один напрямок, завдяки якому EcoFlow формує енергетичну екосистему це – розумні пристрої. Так наприклад у компанії з’явилися такі продукти як портативний холодильник, портативний кондиціонер, газонокосарка та розумна розетка. Всі ці прилади полегшують та покращують життя людей. Інновації, які задіяні у розробці розумних пристроїв, знаходяться на піку розвитку подібних пристроїв.
Швидкість і якість з якою виробник виготовляє нові прилади дає змогу нам розраховувати на розширення лінійки продукції і навіть напрямків EcoFlow найближчим часом.
Подивитись на перелік продукції EcoFlow на нашому сайті можна за посиланнямhttps://energyua.com.ua/cooperation-with-ecoflow/