Представляємо першу зарядку для електромобілів від EcoFlow. Ідеально її використовувати разом зі стаціонарною системою EcoFlow PowerOcean та сонячними панелями. Завдяки поєднанню ви можете заряджати ваш електромобіль просто від сонця чи акумуляторів павер оушена. Схема може бути простою – приїжджаєте ввечері додому і підключаєте до стаціонарної системи яка за день накопичила енергію. Або на вихідних, вдень просто підключаєтесь і заряджаєтесь від сонця.

Керувати зарядкою швидко та просто за допомогою додатку. Натиснули і заряд пішов. Або відключили, і залишки енергії будуть направлені для використання будинку чи квартири.

Максимальна швидкість зарядки 11 кВт. Тобто лише за годину у домашніх умовах ви можете зарядитись на понад 40 кілометрів руху вашого автомобіля.

Навіть якщо у вас вдома однофазне підключення, ви також можете використати автозарядку від Екофлоу. Тоді потужність складе майже 4 кВт.

Температурний режим роботи пристрою від мінус 30 до плюс 50. Захист від вологи рівня IP65 дозволить встановлювати зарядку як в гаражі так і на вулиці. Довжина кабелю для заряджання складає п’ять метрів.

Перехідник, який використовує автозарядка Екофлоу – називається Type 2 (Тайп два, Европа). Це один з найрозповсюдженіших роз’ємів. Втім для деяких електромобілів може знадобитися перехідник.

Але найбільш приголомшує розмір центрального блоку – 28 на 17 сантиметрів. Уявіть це навіть менше за листок, формату А4. Гарантія на пристрій – 2 роки.

Майбутне з енергонезалежністю можливе і воно вже поряд.