Сучасні споживачі не лише шукають ефективні рішення для своїх енергетичних потреб, але й прагнуть гнучких та безпечних систем. Лідером у сфері енергонезалежності, який впроваджує революційні підходи до енергобезпеки, є EcoFlow. Компанія не просто надає енергонезалежні рішення, а й дозволяє використовувати та об’єднувати їх в єдиній екосистемі. Також EcoFlow дарує можливість споживачеві розпочинати з мінімального обсягу та розширюватися відповідно до власних потреб. Розгляньмо розумний підхід до енергонезалежності при виборі стаціонарних автономних рішень EcoFlow.

Модульність, як ключовий принцип

Однією з ключових переваг систем EcoFlow є модульний підхід, який дає користувачам можливість поступово збільшувати ємність своїх систем відповідно до потреб. Так, можна поєднувати акумулятори по 2 кВт і по 5 к.Вт, збільшувати їх до 6 кВт та 15 кВт відповідно, зі стаціонарною системою енергонезалежності EcoFlow Power Kit.

Або отримати до 45 кВт ємності з EcoFlow PowerOcean, трифазною системою автономного живлення, ємність батарей якої можна розширювати від 15 кВт. Загалом, вибір потужності та ємності акумуляторів залежить від конкретних вимог та розміру домогосподарства. Тож розглянемо декілька сценаріїв.

Від квартири до будинку: Power Kit в роботі

Обираючи рішення EcoFlow для квартири, можна розпочати, наприклад з 2 кВт⋅год, що дозволяє автономна система живлення Power Kit. Починаючи з мінімальних ємностей, можна оснастити своє житло енергією для освітлення, холодильника, найнеобхідніших побутових приладів та заряджання гаджетів. Завдяки тому, що екосистема EcoFlow дозволяє “розширюватись”, ви зможете легко додати ще один або два акумулятори аналогічної ємності.

Для забезпечення більших потреб також допоможе система Power Kit, адже рішення дозволяє поєднувати акумулятори по 5 кВт⋅год та збільшувати загальну ємність до 15 кВт⋅год. Такий підхід до енергонезалежності дозволить живити не лише квартиру, а й середній будинок протягом доби у звичному режимі, або дві доби в економному без використання централізованого джерела живлення.

Ще більше можливостей з трифазною системою PowerOcean

Для тих, хто шукає ще більше енергії, EcoFlow PowerOcean стане ідеальним вибором. Ця 3-фазна домашня система преміумкласу потужністю 10 кВт, здатна повністю забезпечити ваш будинок незалежним від централізованої мережі живленням. Cвій енергонезалежний шлях з PowerOcean можна розпочати з 5, 10 чи 15 кВт⋅год ємності акумуляторів та збільшувати її до 30 чи навіть до 45 кВт-год. Так ви зможете надавати енергі для багатьох потужних електроприладів: електроплит, бойлерів, пральних та посудомийних машин тощо.

Якщо ви володієте електромобілем, система може використовуватися для швидкого та ефективного заряджання його акумуляторів. З допомогою PowerOcean ви зможете використовувати опалення чи кондиціювання повітря, щоб забезпечити комфортні умови в будинку і використовувати інші потужні побутові прилади. Система дозволить бути повністю незалежними від мережі міста.

Стати енергонезалежним на всі 100%

Рішення EcoFlow дозволяють не лише поступово збільшувати ємність акумуляторів тоді, коли потреби зростають, а й накопичувати батареї власне згенерованою енергією. Звісно, тут не обійтись без сонячних панелей. Значна перевага систем енергонезалежності EcoFlow є у тому, що за використання сонячних панелей, ви зможете збирати енергію сонця та перетворювати її у струм та накопичувати в акумуляторах. Використовуючи сонячні панелі та розумні системи управління енергією, користувач може досягти максимальної автономності та повноцінно використовувати власнозгенеровану енергію.

Завдяки інноваційним продуктам EcoFlow, кожен користувач може стати архітектором свого власного енергонезалежного життя. Вони безпечні та управляються з допомогою додатку, що робить їх повністю контрольованими, а користувача інформованими щодо використання енергії в вашому будинку. З допомогою передових технологій для безпеки та надійності, системи EcoFlow гарантують стабільне та надійне живлення. EcoFlow - це рішення для сьогодення та майбутнього.