Зарядна станція EcoFlow River 2 - найменша та найдоступніша станція 

Серед найкращих портативних електростанцій у світі тепер доступна нова модель - EcoFlow River 2, з ємністю 256 Вт·год та з постійною потужністю 300 Вт (стрибки напруги до 600 Вт). Саме завдяки їй ви можете користуватися будь-якими гаджетами та навіть побутовими приладами у випадку перебоїв з електропостачанням. Зарядна станція River 2 від Ecoflow – це найкраще рішення цілого комплексу питань. Чому саме River 2 краща в своєму класі? Це:

 1. Понад 10 років роботи при щоденному використанні - термін життя акумулятора продовжений у шість разів порівняно зі старою версією!
 2. Мега швидка зарядка всього за 50 хвилин - рекорд на ринку.
 3. Поєднання потужних характеристик та маленької зручної конструкції, що забезпечує мобільність станції.
 4. Портативний дизайн та міцний корпус для легкої подорожі.
 5. Максимальний захист завдяки ефектиному розсіюванню тепла та захисту від перенапруги.

Завдяки її ємності 256 Вт.год, ви зможете забезпечити всі можливості для зв’язку. Нова серія має більш довгий термін служби за рахунок використання літій залізно-фосфатної батареї. Ви зможете задіяти River 2 до 3000 циклів використання та заряду і при цьому ємність станції впаде лише на 20% - https://energyua.com.ua/292201/

Ecoflow River 2 – енергія в будь-якому місці, в будь-який час!

Ecoflow River 2 – дає Вам нові можливості, щоб забезпечити вас електроенергією в будь-якому місці, де немає можливості підключитися до мережі. Ви можете підключити:

 1. Міні-холодильник, кавомолку, малопотужний чайник, та інші побутові кухонні прилади.
 2. Телефон, комп’ютер, телевізор, звукову колонку та інші електроприлади.
 3. Систему охорони будинку, роутер, відеокамери. 
 4. Світло на виїзній фотосесії.
 5. Акваріум з рибками.

Завдяки EcoFlow River 2 ви завжди зможете забезпечити себе електроенергією, де б ви не були – вдома чи на виїзді. В порівнянні з попередньою моделлю, River 2 має більш компактний дизайн та меншу вагу – 3.5 кг. Станція розрахована на 10 років безпечного використання. Навіть при теплих температурах, станція високоефективна за рахунок того, що вона має інтелектуальний вентилятор, що охолоджує, а також вогнезахист класу V-0. До того ж кожен користувач може підключитися та керувати станцією віддалено зі смартфону через Wi-Fi або Bluetooth за допомогою додатку Ecoflow. Так, ви можете завжди можете контролювати дані про зарядку, налаштування та включати/виключати прилади. Ще одна перевага Ecoflow River 2 – наявність 5-ти варіантів зарядки. Це:

 • швидка зарядка від мережі змінного струму;
 • автомобільна зарядка;
 • зарядка за допомогою сонячних панелей;
 • традиційний генератор;
 • зарядка інтелектуальним генератором EcoFlow.

Наявність функції швидкої зарядки дозволяє дати 100 % зарядки для енергоємних користувачів менше ніж за годину. Також можна використовувати додаткові сонячні панелі потужністю у 100 Вт, 8 ампер та 11-30 Вольт. Завдяки їм, на яскравому сонці ви зможете зарядити акумулятори станції всього за 3 години. Оберіть для себе найбільш зручний варіант та користуйтесь в задоволення! Чекати поки зарядяться акумулятори не обов'язково. Для роботи станції достатньо підключити її до мережі чи сонця, а основні прилади – до акумулятору. Алгоритм дій наступний:

 1. Натиснути і утримувати кнопку живлення системи УВІМК/ВИМК. 
 2. Щоб увімкнути розетку змінного струму, необхідно натиснути та утримувати кнопку живлення змінного струму після увімкнення RIVER.

Як бачите все просто та легко. Крім розетки зі струмом у 230 Вольт, користуйтесь також потами заряду - USB-A (два порти), USB-С, виходом на автомобільний прикурювач у 12 вольт. 

Інформаційний дисплей на самій станції завжди Вам дасть змогу бачити основні показники пристрою як то заряд батареї, час роботи чи зарядки станції, вхідну та вихідну потужність, а також підключені порти. Крім цього, керувати станцією ви можете за допомогою зручного та інформативного додатку. Підключивши станцію EcoFlow River 2 до мережі Wi-Fi ви можете бачити все що відбувається зі станцією з будь якого куточку світу. 

Будьте готові завжди до раптових відключень світла!