Що встановити у невеликій квартирі?

Одним з найкращих, мінімальних варіантів буде одна сонячна панель на 400 Вт і одна портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2, це буде мінімумом для освітлення, живлення холодильника, телевізора, гаджетів. 

Що встановити у великій квартирі?

Одна портативна зарядна станція EcoFlow DELTA MAX та дві сонячні панелі на 400 Вт або EcoFlow DELTA PRO і чотири панелі на 400 Вт - цього буде достатньо для забезпечення квартири у звичному темпі, можна живити пральну машину, чайник, мікрохвильовку.

Що встановити для дачі?

Для дачі перш за все EcoFlow DELTA PRO і дві додаткові батареї та чотири сонячні панелі або стаціонарні системи Power Kit, наприклад, на 5 або на 10 кВт·г і відповідно 12 сонячних панелей на дах. Це дасть повну автономію для дачного будинку до 100 кв. метрів.

Що встановити для будинку?

Якщо розглядаєте варіант для великого будинку, то це стаціонарні системи EcoFlow Power Kit на 15 кВт·г, які вбудовуються у будинок, і 12 сонячних панелей. Це саме те, що потрібно для мінімального забезпечення електроенергією середньостатистичного будинку.

Що встановити для офісу та бізнесу?

Для бізнесу та/або офісу одним з найкращих рішень буде портативна зарядна станція EcoFlow DELTA PRO і сонячні панелі. На кожну зарядну станцію EcoFlow DELTA PRO можна поставити 4 сонячні панелі. Як варіант збільшення потужності - можна підключити три портативні зарядні станції DELTA PRO на кожну фазу і, відповідно, 12 сонячних панелей, це дуже серйозна ємність, яку можна буде збільшити до 30 кВт·г і потужність до 11 кВт·г. Або три Power Kit і також це 15 кВт·г на даху, це 36 сонячних панелей і це буде вже 45 кВт·г ємності.

З собою у дорогу чи на відпочинок. 

Мінімальний рекомендований набір повинен складатися хоча б з однієї портативної станції EcoFlow лінійки RIVER та однієї сонячної панелі, де б ви не знаходилися і куди б не збиралися - Ви можете генерувати собі енергію і користуватися нею тоді, коли Вам вона знадобиться.

Для прийняття остаточного рішення Ви можете безкоштовно проконсультуватися з експертом EnergyUA подзвонивши на безкоштовну гарячу лінію 0 800 33 41 73 або заповнивши заявку за посиланням Підключення дому, квартири та офісу до систем енергонезалежності - "під ключ"