З настанням зими по всій Україні зростає загроза стабільності енергосистеми. Українські експерти та чиновники зазначають, що енергетична система нині є більш крихкою, ніж була рік тому. І попри те, що ремонти підстанцій постійно відбуваються, багато критично важливого обладнання в дефіциті.

Мінусові температури та дефіцит електроенергії

Міністр енергетики України Герман Галущенко вважає, що минулорічний сценарій з пошкодженнями енергетичної інфраструктури може початися із настанням стабільних мінусових температур. Про це він сказав в ефірі телемарафону Єдині новини, 14 листопада.

– Для них важливо, щоб мінусова температура мала стабільний характер. Тобто, якщо, умовно, температура падає до мінуса, а потім підіймається до плюса, вони все ж чекатимуть стабільних (мінусових температур, – Ред.), – сказав міністр.

А вже з першим снігом в “Укренерго” повідомили про дефіцит електроенергії через збільшення споживання на тлі похолодання:

“…22 листопада, в енергосистемі було зафіксовано дефіцит електроенергії. Причини: споживання збільшилось через похолодання й спричинило додаткове навантаження на електростанції, що, своєю чергою, спричинило зупинку та вихід в аварійний ремонт кількох блоків. Наявного на ринку обсягу імпортної електроенергії не вистачило для того, щоб замістити весь обсяг невиробленої зупиненими блоками електроенергії” - йдеться у повідомленні просслужби «Укренерго»

Розуміючи всі загрози, багато українців вже підготувалися до сценарію з довготривалими відключеннями світла: запаслись водою, їжею, теплими речами, ліхтариками тощо.

Але ще частина людей надала перевагу альтернативам централізованого електропостачання — портативним зарядним станціям, які зможуть забезпечити енергією, протягом тривалого часу. Тож поговоримо про вибір надійного енергетичного рішення, яке допоможе уникнути неприємностей та надасть необхідне живлення в умовах відключень світла.

Надійний помічник в умовах відключень

Провідний виробник портативних зарядних станцій EcoFlow, пропонує інноваційні енергонезалежні рішення для надійного живлення в умовах кризових ситуацій. Компанія пропонує широкий вибір портативних зарядних станцій, що дозволяє обрати прилад, який підійде саме для ваших потреб. Від лінійки River, для зарядки гаджетів, ноутбуків тощо до потужніших станцій лінійки Delta, або ж стаціонарні варіанти автономного забезпечення живлення всього будинку — системи Power Kit та Power Ocean.

Обирайте рішення для власних потреб в енергії — від малих до великих

EcoFlow задовольнять різноманітні потреби споживачів. Лінійка River, представлена моделями River 2, River 2 Max і River 2 Pro, створена для тих, хто потребує портативного живлення для своїх гаджетів, ноутбуків та іншої електроніки, зокрема домашніх приладів.

Лінійка Delta 2 - це потужні станції, які виходять за межі уявлень про портативні зарядки, адже забезпечують надійне електроживлення для великих споживачів, таких як пральні машинки, кондиціонери, бойлери, духові шафи тощо. Такі станції можуть бути під'єднані для резервного живлення всього приміщення.

Також EcoFlow пропонують стаціонарні автономні системи такі як Power Kit та Power Ocean. Вони розраховані на постійне та ефективне живлення для всього дому або бізнесу. Такі системи дозволяють залишатися незалежним від централізованої електромережі навіть великим об'єктам, таким як будинки, торгові площі, офіси, виробничі підприємства тощо, гарантуючи їм надійність та стабільність живлення ключових вузлів живлення.

Єдина екосистема

Невід'ємною особливістю сучасних систем живлення від EcoFlow є те, що її можна розширити за допомогою додаткових батарей, розумних генераторів, сонячних панелей, та інших пристроїв. Всі продукти компанії гармонійно працюють між собою, але варто виділити можливість підключення до сонячних панелей. Саме сонячні панелі перетворюють рішення в екологічно чисте джерело електроенергії, відкриваючи широкі можливості для автономного та стійкого енергопостачання.

Як портативні, так і стаціонарні системи EcoFlow легко й ефективно взаємодіють з сонячними панелями, що робить їх ідеальними рішеннями для використання у віддалених куточках, або як сталого джерела живлення для дому чи бізнес-об'єкту.

Інноваційні підходи

Компанія EcoFlow працює постійно над впровадженням найпрогресивніших функцій та матеріалів для своїх рішень. Тож наразі зарядні станції цієї компанії мають найшвидшу зарядку у світі, які досягають швидкості 100% заряду за одну годину. Акумулятори портативних і стаціонарних систем мають довговічну гарантію, тобто можете бути впевненими у надійності приладів.

А ще ви зможете віддалено керувати своєю системою, з допомогою мобільного застосунку — це дозволить: контролювати рівень заряду, налаштовувати параметри та моніторити енергоспоживання, забезпечуючи повний контроль у будь-який момент.

Враховуючи зростаючу загрозу відключень електроенергії, обирайте EcoFlow для забезпечення стабільності та комфорту вашого життя, адже компанія пропонує чимало рішень, серед яких ви можете обрати одне для власних потреб.