Зарядні станції допомагають вести звичний спосіб життя навіть за умов повної відсутності електроживлення. На відміну від генератора, станція не вимагає дотримання особливих умов експлуатації, не потребує встановлення, не створює шкідливих викидів та не має запаху, а також не потребує палива.

Зарядні станції особливо актуальні в даний час і наразі користується стабільним попитом як для домашнього використання так і для використання у професійній діяльності.

Експерти Energy UA склали топ портативних зарядних станцій, які допоможуть Вам зрозуміти загальну картину для задоволення Ваших потреб.

  1. Лінійка EcoFlow River 2

Всі моделі лінійки RIVER 2 ідеальні для мобільного використання: їх потужності вистачить для живлення побутової техніки протягом декількох годин та забезпечення декількох десятків повних зарядів більшості гаджетів, а невеликі вага і габарити дозволяють носити їх з собою у рюкзаку або у руках. Їх обирають для дому, офісу чи кемпінгу — усюди, де необхідно швидко підзарядитися.

Зарядна станція RIVER 2 від EcoFlow – це найкомпактніша модель лінійки, ємністю 256 Вт·г та потужністю 300 Вт, якої буде цілком достатньо для того, щоб заживити ноутбук, декілька смартфонів, фотоапарат або іншу мобільну техніку.
Станція RIVER 2 здивує вас своєю довговічністю, адже завдяки літій-залізо-фосфатній батареї неможливе стало можливим - термін життя акумулятора продовжений у шість разів порівняно з попередньою версією! Тому насамперед RIVER 2 - це 3000 циклів заряду/розряду в порівнянні з зарядною станцією RIVER, яка могла похвалитися тільки 500 циклами.

Така зарядна станція допоможе вам забезпечити резервне живлення під час перебоїв у подачі електроенергії.
Трохи про швидкість зарядки приладів від RIVER 2

Не дивлячись на невелику ємність зарядна станція може швидко набрати 100% за 60 хвилин. 

Зарядна станція RIVER 2 Pro – це найкраща версія свого попередника, всім нам відомої зарядної станції RIVER Pro. Модель, яка користується неймовірною популярністю як в Україні, так і в усьому світі, тепер удосконалена до ідеалу та доступна для замовлення. Як і молодша модель - River 2 Pro має літій-залізо-фосфатні елементи живлення, що дозволяє приймати заряд в межах 3000 циклів, майже без втрати ємності (до 80%). Ємності 768Вт·г та потужності 800Вт вже вистачить на більш прожорливі пристрої, такі як холодильники, системи опалення для твердопаливних систем, стаціонарних ігрових комп'ютерів та багато чого ще.

Зарядна станція RIVER 2 Max це “золота середина” яка має усі переваги нових сучасних елементів живлення, до 3000 циклів майже без втрати ємності та необхідну ємність та потужність для живлення багатьох пристроїв. Ємність складає 512Вт·г а потужність 500Вт.

  1. Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro

Мова йдеться про повноцінну альтернативну енергію для власного будинку. Повна енергонезалежність, зарядна станція №1 у світі, яка доступна для замовлення в магазині EnergyUA.

Ємність станції складає 3600Вт·г, що і так не мало, але ще є можливість підключити додаткові батареї, які зроблять ваш дім повністю енергонезалежним, без обмежень.

Якщо і цього буде недостатньо, можна збільшити об’єм до 25 кВт·г завдяки генератору EcoFlow, який можна заправляти двома видами палива.

Потужність також складає 3600Вт, що повністю задовольнить потреби будь-яких користувачів.

  1. Зарядна станція ZENDURE SuperBase Pro

Унікальна система ZENDURE SuperBase Pro Power Stationпідтримує до 7 методів заряджання, тому використовуючи усі можливості станції можна її зарядити до 80% усього за годину, або до 100% за півтори.

У Zendure SBP 1500 використовується літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePo4) із високим рівнем безпеки, який можна заряджати та розряджати не менше 3000 разів, перш ніж ємність акумулятора впаде до 80%.

SuperBase Pro 1500 можна використовувати у різних ситуаціях повсякденного життя, наприклад, як аварійне джерело живлення для запобігання стихійним лихам будинку, джерело живлення, якщо ви вирушаєте в похід або очікуєте відключення електроенергії, і вам потрібен простий спосіб зарядити більше дюжини продуктів, включаючи потужні прилади, ви можете без проблем живити пральну машину, кавоварку, мікрохвильову піч або інші предмети першої необхідності у будинку.

  1. Зарядна станція BLUETTI EB3A

BLUETTI EB3A була розроблена, щоб бути більш енергоефективним, ніж при використанні традиційних генераторів. Завдяки малій вазі та можливості використовувати сонячні панелі Ви можете зробити свій внесок у скорочення викидів CO2 у навколишнє середовище.

Ємність 268Вт·г, потужність 600W та компактний розмір роблять цю станцію зручною для подорожей або для мандрівок на дачу. Але ніхто не забороняє користуватись нею і вдома.

Про довговічність також можна не перейматись, - кількість циклів 2500, із збереженням до 80% продуктивності.

  1. Зарядна станція Anker 757 PowerHouse

Це 10 років гарантії, LiFePO4 батареї, 5 років гарантії, ударостійка структура, контроль температури, захист від короткого замикання, та багато інших ступенів захисту та сучасних технологій в одному приладі.

Портативна електростанція Anker 757 розроблена для надійного живлення ваших пристроїв щодня і працюватиме до 10 років.

Ви можете поповнити заряд до 80% лише за 1 годину за допомогою нашої передової технології HyperFlash.

Електростанція має всі порти, необхідні для заряджання пристроїв і приладів. Станція оснащена 2 портами змінного струму, 4 портами USB-A, 2 портами USB-C і автомобільною розеткою.

Завдяки ємності 1229 Вт·г і потужності 1500 Вт ця зарядна станція є ідеальним рішенням для живлення всіх основних пристроїв і приладів під час подорожі, таких як електричний гриль, кавоварка, холодильник тощо.

Робимо висновки

Отже, Ви переглянули найкращі портативні зарядні станції різних цінових сегментів.

Перелічені зарядні станції складаються з довговічних та потужних елементів живлення, мають можливість використовувати сонячну енергію при підключенні панелей, керується через додаток на смартфоні, мають невелику вагу, в порівнянні з гелевими акумуляторами, та просто стильно виглядають. Це вже сучасна необхідність та комфорт для вашого життя.

Наша мета відповісти на Ваші питання які можуть виникнути при виборі зарядних станцій серед їх великого різноманіття, тож для прийняття остаточного рішення можете отримати безкоштовну консультацію експерта Energy UA.